TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 320.078
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 63.082
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 289
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 56.510
Spor Okuma Sayısı: 772

Lüleburgazspor Başkanlığına Yılmaz Canpolat seçildi.

TFF Bölgesel Amatör Lig takımlarından Lüleburgazspor’un olağanüstü kongresi Lüleburgaz Ticaret Borsası Salonu’nda gerçekleştirildi. Kongrede başkanlık seçimine tek listeyle gidildi. Kongreye katılan üyelerin tamamının oyu ile Yılmaz Canpolat  ve  yeni yönetim..

Lüleburgazspor Başkanlığına Yılmaz Canpolat seçildi.

TFF Bölgesel Amatör Lig takımlarından Lüleburgazspor’un olağanüstü kongresi Lüleburgaz Ticaret Borsası Salonu’nda gerçekleştirildi. Kongrede başkanlık seçimine tek listeyle gidildi. Kongreye katılan üyelerin tamamının oyu ile Yılmaz Canpolat  ve  yeni yönetim kurulu seçildi.

Lüleburgaz Ticaret Borsası Salonu’nda  gerçekleştirilen  Kongrede eski FİFA Hakemlerinden ve sitemiz Spor Yazarı Binali Kartal’ın Divan Başkanlığını yaptığı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede, Yönetim ve Denetim Kurulu raporları okunarak ayrı ayrı ibra edilirken, yeni yönetim, denetim ve ASKF delegelerinin seçimi gerçekleştirildi. Kongrede yapılan tüzük değişikliği ile yeni yönetim  kurulu üye sayısı da 13 asil 13 yedek olarak çıkarıldı.

Başkanlığa seçilen Yılmaz Canpolat In yönetim listesi,Binali Kartal,Orhan Yıldırım,İsmail Er,Selami Erdoğdu,Mustafa Şimşek,Hüseyin Peker,Anıl Uysal,Şevket Yuyucu,Hakan Yılmaz,Erce Kaftan,Olcan Kılıç,Mustafa Abi,Onur Çelik,Bünyamin Seyhan,Turan Şahin,Şehmuz Canpolat,Serkan Lama,Turan Canik,Şenol Erkuloğlu,Mustafa Yılmaz,Gökhan Karabaş,Zekeya Turkoy,Şenol Turan,Ayhan Demirelli,Ahmet Ünvar ve Bahattin Güçlü’dan oluştu.

Lüleburgazspor Kulübüne başkan seçilen Yılmaz Canpolat ,kendilerine destek vermek üzere kogreye katılan tüm üyelere teşekkür etti. Seçime girdiği listeye güvenerek oylarını veren Lüleburgazspor’un cefakar üyelerine kucak  dolusu  sevgi ve saygılarını sunduğunu belirten Canpolat,yüklendikleri sorumluluğun bilinciyle daha azimli daha hırslı ve kararlı adımlarla sürdürecklerini Lüleburgazspor’u  daha iyi yerlere getirebilmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ve taraftarlardan takımlarına sahip çıkmalarını aynı zamanda Lüleburgaz’ın  tanıtımında eski Başkanı Kenan Var’ın büyük emeği olduğuna dikkat çekti. Çiçeği burnunda Lüleburgazspor’un Başkanı Yılmaz Canpolat , “Lüleburgazspor  tanıtımında büyük emeği olan saygıdeğer hemşehrimiz  eski Başkanı Kenan Var’a Lüleburgazspor olarak sahip çıkıyoruz. Hem değerlerimize sahip çıkmak adına hem de Lüleburgazspor  Kulübü tanıtımında katkıda bulunması adına eski Başkanımız Kenan Var yönetim kurulu kararı ile kulübümüzün onursal başkanı seçildi. Gençlerimizle özdeşleştirip, gençler ve Lüleburgazlılar da onursal başkanına ve değerlerine sahip çıkacaktır.

Lüleburgazspor’un eski Başkanı Kenan Var , aynı zamanda onursal başkanlığını yürüttüğü Lüleburgazspor’un yeni yönetimine başarı dileğinde bulundu. Kongrenin hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Başkan Var,”Bugün yaptığımız olağanüstü kongremizle yeni yönetim belirlendi. Bugüne kadar yönetim kurulunda görev almış ve kulübe büyük emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum inşallah   Yılmaz Canpolat başkan ve yönetim kurulu kulübümüz daha iyi yerlere taşıyacaktır dedi.

HABER / Yılmaz AKTEPE

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL