HESABIM
Üye Ol

Lütfiye Gemici’den, Kendilerini Yalnız Bırakmayan Herkese Teşekkür…

Lütfiye Gemici’den, Kendilerini Yalnız Bırakmayan Herkese Teşekkür…

 Keşan Belediye Başkanlığı görevini yürütürken 9 Şubat 2001 tarihinde yaşamını yitiren Mehmet Gemici’nin ölümünün 18.yılı nedeniyle eşi Lütfiye Gemici, Facebook Sayfası’nda kendilerini bu günde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Lütfiye Gemici’nin açıklaması şöyle; Aramızdan ayrılışının onsekizinci yılında,çok değerli eşim Mehmet Gemici’yi,sevgi,saygı ve özlemle yadeden,herzaman iyi dileklerini esirgemeyen hep yanımızda olan,duygularını bizimle paylaşan çok değerli dostlarımıza,arkadaşlarımıza,yakınlarımıza...

Haberin Tarihi: 10 Şubat 2019 - Okunma Sayısı:864 defa okundu.

 Keşan Belediye Başkanlığı görevini yürütürken 9 Şubat 2001 tarihinde yaşamını yitiren Mehmet Gemici’nin ölümünün 18.yılı nedeniyle eşi Lütfiye Gemici, Facebook Sayfası’nda kendilerini bu günde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Lütfiye Gemici’nin açıklaması şöyle;

Aramızdan ayrılışının onsekizinci yılında,çok değerli eşim Mehmet Gemici’yi,sevgi,saygı ve özlemle yadeden,herzaman iyi dileklerini esirgemeyen hep yanımızda olan,duygularını bizimle paylaşan çok değerli dostlarımıza,arkadaşlarımıza,yakınlarımıza ve aileme,gönül dolusu sevgiler,saygılar….

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı