HESABIM
Üye Ol

M.Tolga Akalın İYİ Parti’de Tekrar GİK’te Yer Aldı

M.Tolga Akalın İYİ Parti’de Tekrar GİK’te Yer Aldı

İYİ Parti Keşan İlçe Yönetimi tarafından bugün yapılan basın toplantısında, 3 Ağustos 2019 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen 4. Olağanüstü Büyük Kurulyay hakkında bilgi verildi. Parti binasında yapılan toplantıda konuşan İYİ Parti İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, “Ankara’da yapılan büyük kurultay, ülkemizin bugünlerde en çok ihtiyacı olan demokrasi şöleni şeklinde gerçekleştirilmiştir. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in verdiği karar ile demokrasininülkemizde gelişmesinin...

Haberin Tarihi: 5 Ağustos 2019 - Okunma Sayısı:850 defa okundu.

İYİ Parti Keşan İlçe Yönetimi tarafından bugün yapılan basın toplantısında, 3 Ağustos 2019 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen 4. Olağanüstü Büyük Kurulyay hakkında bilgi verildi.

Parti binasında yapılan toplantıda konuşan İYİ Parti İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe“Ankara’da yapılan büyük kurultay, ülkemizin bugünlerde en çok ihtiyacı olan demokrasi şöleni şeklinde gerçekleştirilmiştir. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in verdiği karar ile demokrasininülkemizde gelişmesinin öncüsü olması açısından, partimizin yetkili organlarının çarşaf liste usulüne göre yapılan seçimler ile parti Genel İdare Kurulu seçimleri gerçekleşmiştir.” dedi.

Zafer Sarıkeçe, partilerinin üst kurul delegeleri arasında 239 adaylık müracaat içerisinden yapılan seçim sonucu 50 kişilik Genel İdare Kurulu seçimi gerçekleştirildiğine ve kurultaya İYİ Parti Keşan İlçe Teşkilatını temsilen kendisiyle birlikte üst kurul delegeleri olan Mahalli İdarelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Gökhan Yılmaz, İlçe Teşkilat Başkanı Doğuş Şimşek’in de katıldığını bildirdi.

Sarıkeçe, kurultayda, partilerinin Trakya teşkilatlanmasını gerçekleştiren ve Kurucular Kurulu üyesi olan Keşanlı Av. Mehmet Tolga Akalın’ın, yapılan seçimler sonucunda 239 aday içerisinden en yüksek 6. oyu alarak Genel İdare Kuruluna girmeye hak kazanmasının ise İYİ Parti Keşan İlçe Teşkilatı açısından gurur verici olduğunu belirtti.

Zafer Sarıkeçe“Sayın Mehmet Tolga Akalın’a bu yeni görevinde başarılar diliyor, İYİ Parti Keşan İlçe Teşkilatı olarak kendisini Genel İdare Kurulu içerisinden oluşturulacak olan başkanlık divanında görev aldığını görmek istiyoruz.” dedi.

Sarıkeçe, açıklamasının sonunda, bugün partilerini ziyaret eden Gökçetepe, Mecidiye ve Sazlıdere köyleri muhtarları ile de bir toplantı gerçekleştirdiklerini de bildirdi.

Zafer Sarıkeçe“Kendileri muhtarlıklarının sahil bölgelerinin Keşan Belediyesi mücavir alanı içerisine alınması hususunda gerçekleştirdikleri girişimler hakkında partimizi bilgilendirdiler. Bizler de İYİ Parti olarak muhtarlarımıza gerekli desteğin verileceğini bildirdik. İnşallah bu bölgelerimizin imar, temizlik gibi sorunları en kısa sürede çözülür ve yaşanan maduriyetler giderilir.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı