TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.197
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 221
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.458
Güncel Sağlık Haberleri

Mahmut Demirkan, Coronavirüs tedbirleri konusunda bir kez daha uyarılarda bulundu

Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mahmut Demirkan, coronavirüs tedbirleri nedeniyle ticari araç sahipleri ve esnaflara uyarılarda bulundu.   Demirkan,  coronavirüs tedbirlerine uymaya devam edilmesi konusunda uyarıda bulunarak şunları söyledi “Araçlarımızda geçmiş..

Mahmut Demirkan, Coronavirüs tedbirleri konusunda bir kez daha uyarılarda bulundu

Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mahmut Demirkan, coronavirüs tedbirleri nedeniyle ticari araç sahipleri ve esnaflara uyarılarda bulundu.

 

Demirkan,  coronavirüs tedbirlerine uymaya devam edilmesi konusunda uyarıda bulunarak şunları söyledi “Araçlarımızda geçmiş günlerde uyguladığımız hijyen tedbirlerini aynı özenle şimdi de uygulamaya devam edelim. Maske takmaya özen gösterelim ve müşterilerimizden aynı duyarlılığı göstermelerini teşvik edelim. Önlemimizi alalım. Son günlerde farklı coronavirüs tekrar hayatımızı tehdit ediyor. İşimize devam etmek için tedbiri elden bırakmayalım. Kendimiz ve şoförlerimizin aşılarını ivedilikle tamamlayalım. Tüm esnaflarımıza sağlıklı ve kazasız belasız günler dileriz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL