Güncel

Mahmut Demirkan’dan akaryakıt zammı ile ilgili paylaşım

Keşan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mahmut Demirkan, motorin ve benzine yapılan zamlarla ilgili sosyal medyadan bir paylaşım yaptı. Demirkan’ın paylaşımı şöyle; 25.11.2021 tarihinde Geçerli Motorine 1,06 Kuruş, Benzine..

Mahmut Demirkan’dan akaryakıt zammı ile ilgili paylaşım
Keşan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mahmut Demirkan, motorin ve benzine yapılan zamlarla ilgili sosyal medyadan bir paylaşım yaptı.
Demirkan’ın paylaşımı şöyle;
25.11.2021 tarihinde Geçerli Motorine 1,06 Kuruş, Benzine 1.02 Kuruş Lpg 0.65 Kuruş zam gelmiştir ve bu akşam da zammın devam edeceği söz konusudur. Son bir ayda toplamda motorine gelen Zam 2.35 Kuruş ‘tur.
Şoför esnafımızın bu zamlarla birlikte ayakta durması geçimini sürdürmesi mümkün değildir.! Ulaşım esnafımızın ticari akaryakıt uygulamasına geçirilmesini ve akaryakıtta KDV ‘nin kaldırılmasını devletimizden talep ediyoruz. Akaryakıt ve yedek parça fiyatlarının yüksekliği, vergi ödemeleri, sosyal güvenlik ve zorunlu trafik sigorta primleri eklenince esnafımızın sırtındaki yük artıyor. Şoför esnafımızın rahat nefes alması için devletimizden destek bekliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL