TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Bölgeden Sağlık Haberleri Okuma Sayısı: 1.108

MALKARA BELEDİYESİ EKİPLERİ TARAFINDAN DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Covid-19 ile mücadele çalışmaları kapsamında Malkara Belediyesi ekiplerinin dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız şekilde hız kesmeden devam ediyor. Malkara Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından başta vatandaşların yoğun olarak kullandığı başta..

MALKARA BELEDİYESİ EKİPLERİ TARAFINDAN DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Covid-19 ile mücadele çalışmaları kapsamında Malkara Belediyesi ekiplerinin dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız şekilde hız kesmeden devam ediyor.

Malkara Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından başta vatandaşların yoğun olarak kullandığı başta resmi ve kamu binaları olmak üzere ilçemizdeki bulaşma oranı yüksek olan yerler titizlikle ilaçlanarak dezenfekte edildi.

Covid-19 ile mücadele çalışmaları kapsamında vatandaşlarımızın sağlığı için dezenfeksiyon çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Dünya olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Tüm ekiplerimizle birlikte her alanda Covid-19 ile büyük bir mücadele veriyoruz.

Sağlık Bakanlığımız tarafından açıklanan Covid-19 vaka sayısına baktığımızda ilçemizde riskin çok yüksek olduğunu görmekteyiz. Bu sayılara baktığımızda belirlenen kurallara daha çok özen göstererek dikkat etmeliyiz.

Vatandaşlarımızın daha temiz ve sağlıklı bir ortamda bulunabilmeleri için ilçemiz genelinde toplu taşıma araçları, ticari taksiler, kamu hizmetinde kullanılan araçlar ve pozitif hasta olan bulunan yerleşim yerleri başta olmak üzere ortak kullanım alanlarında virüslerin yok edilmesi için Malkara Belediyesi ekiplerimiz tarafından dezenfeksiyon çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

 

Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için birincil öncelik. Malkara Belediyesi olarak, virüsün yayılmasını önleyici tedbirler alarak hemşehrilerimizin sağlığının koruyucusu olmayı sürdüreceğiz. Covid-19 tehdidi ortadan kalkana kadar dezenfeksiyon çalışmalarımıza devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olması gerekiyor. Sadece kendimiz için değil sevdiklerimiz içinde belirlenen kurallara uymaya özen göstermeliyiz.

Hep birlikte mücadele ederek en kısa zamanda bu kötü günleri atlatacağımıza inanıyorum.” dedi.                                                     

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL