Bölgeden

MALKARA BELEDİYESİ KENT KONSEYİ’NDEN ENGELLİLER GÜNÜ’NDE ENGELLİ ÇOCUKLARA ANLAMLI ZİYARET

MALKARA BELEDİYESİ KENT KONSEYİ’NDEN ENGELLİLER GÜNÜ’NDE ENGELLİ ÇOCUKLARA ANLAMLI ZİYARET

Malkara Belediyesi Meclis Üyesi Kent Konseyi Başkanı Ali İhsan Uslu Dünya Engelliler Günü dolayısıyla, 3 Aralık 2015 Perşembe günü Belediye Meclis Üyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Başkütük ve Kadın Meclisi Üyeleriyle birlikte 9.00 – 10.30 saatleri arasında Malkara Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Uygulama Merkezi’ne, Özel Gülen Yüzler Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi’ne, Malkara Ortaokulu ve 75. Yıl İlkokullarının engelli sınıflarına giderek eğitim gören engelli öğrencileri ziyarette bulundular.

DSC_3023 DSC_3021 DSC_3011 aDSC_3017

Malkara Belediyesi Meclis Üyesi Kent Konseyi Başkanı Ali İhsan Uslu gerçekleştirmiş oldukları ziyaretlerde engelli çocukların 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutlayarak öğrencilerle birlikte pasta kestiler.

Okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler böylesine anlamlı bir günde gerçekleştirilen ziyaretlerden dolayı memnuniyetlerini belirtip, Malkara Belediyesi Meclis Üyesi Kent Konseyi Başkanı Ali İhsan Uslu, Belediye Meclis Üyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Başkütük ve Kadın Meclisi Üyelerine teşekkür ettiler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL