TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 180.303
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 7.103
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 134
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.108
Siyaset Okuma Sayısı: 368

Malkara Belediyesi olağanüstü meclis toplantısı gerçekleştirildi

  MALKARA BELEDİYESİ OLAĞANÜSTÜ MECLİS TOPLANTISI KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesine göre 21Aralık 2020 Pazartesi günü saat 16.00’da Olağanüstü Meclis Toplantısının gündem maddelerini..

Malkara Belediyesi olağanüstü meclis toplantısı gerçekleştirildi

 

MALKARA BELEDİYESİ OLAĞANÜSTÜ MECLİS TOPLANTISI KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesine göre 21Aralık 2020 Pazartesi günü saat 16.00’da Olağanüstü Meclis Toplantısının gündem maddelerini görüşmek üzere Koronavirüs tedbirleri kapsamında Belediye Düğün Salonunda Malkara Belediye Meclis Başkanı Ulaş Yurdakul’un Başkanlığında toplandı.

Toplantıya maske ile gelen meclis üyelerinin ateşleri ölçülürken, Meclis Toplantısı sosyal mesafe kuralına uygun olarak gerçekleştirildi.

Olağanüstü Meclis Toplantısı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşunda bulunulmasının ardından açılış konuşması, yoklama ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başladı.

Gündemin 1. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Devir hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL