MALKARA’DA AY IŞIĞINDA SİNEMA KEYFİ

kesanpostasi
Okuma Sayısı:46

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Ay Işığı Sinema Geceleri, 22 Temmuz 2019 Pazartesi akşamı saat 21.00’de “Yol Arkadaşım 2“ adlı film Halk Parkta Malkaralıların seyrine sunuldu.

Halk Parkta “Yol Arkadaşım 2“ filmi Malkaralılar tarafından büyük bir beğeniyle izlenirken yayınlanan filmin özeti ise şu şekildedir; “Yol Arkadaşım 2“ başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın üstlendiği komedi türündeki Yol Arkadaşım’ın devam halkasıdır. Ayvalık’a yaptıkları yolculukta dost olan ve binbir badirenin ardından “yol arkadaşlığı” kavramının hakkını veren Şeref ve Onur ikilisi, son 1 yılda daha da kenetlenmiştir. İkili son 1 yıl içinde iş arkadaşı olmanın yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamıştır. Karakterleri birbirine tamamen zıt olan bu iki adamın paylaştığı iki alanda da dertler ve aksilikler bitmez. Şeref’in işi, müzik kariyerine atılmaya çalışan Onur’un menajerliğini yapmaktır. Ancak bu konuda oldukça yeteneksizdir. Sıkıntılara dayanamayan Onur, sevmediği eski işi ilaç mümessilliğine geri dönmeye karar verince, Şeref alelacele ona bol sürprizli bir turne ayarlar. İkilinin bu turne yolculuğu da aşk, macera ve aksiliklerle dolu geçecektir.

İlk filmin senaryosunu üstlenen İbrahim Büyükak bir kez daha senarist koltuğuna oturuyor. Onur ve Şeref’in yaşadığı maceralara tanık olacağımız filmin başrollerini ilk filmde olduğu gibi Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bedran Güzel’in oturduğu komedi türündeki filmin kadrosunda sevilen ikiliye Ezgi Eyüboğlu ve Olgun Toker eşlik ediyor.

Açık havada izletilen filmden dolayı Malkaralı vatandaşlar, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ettiler.

  1. Ay Işığı Sinema Geceleri kapsamında 29 Temmuz 2019 Pazartesi akşamı saat 21.00’de Halk Parkta “Hedefim Sensin“ filmi vatandaşların seyrine sunulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Pekcanlı Lozan'ın 96.yıldönümünü kutladı.

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı”Lozan Antlaşması ,uluslararası […]