TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 219.290
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.626
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 74
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.585
Güncel Okuma Sayısı: 211

Malkara’da Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

Riza Döner  MALKARA / UHA Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 13 Mayıs 2021 Perşembe günü Ramazan Bayramı dolayısıyla Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe..

Malkara’da Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

Riza Döner 

MALKARA / UHA

Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 13 Mayıs 2021 Perşembe günü Ramazan Bayramı dolayısıyla Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralları çerçevesinde şehit ailelerine bayram ziyareti gerçekleştirdiler.

Şehit ailelerine gerçekleştirdikleri bayram ziyaretinde Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, şehitlerimiz Rıdvan Tunca’nın ablası Aysel Koparan, Turgut Arslan’ın annesi Fatma Ateş, Hasan Akbaş’ın yengesi Nazmiye Akbaş ve Mehmet Dölkan’ın eşi Şaduman Dölkan’ın Ramazan Bayramını kutladılar.

Ziyarette Devletimizin her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu belirten Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, şehit ailelerinle sohbet ederek hal ve hatırlarını sordular.

Şehit aileleri gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ettiler.

İlçemizdeki diğer şehit ailelerine Bayram ziyaretini Emniyet Mensupları gerçekleştirdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL