HESABIM
Üye Ol

MAYIS AYININ EN RENKLİ FESTİVALİ “EDİRNE BAHAR ŞENLİĞİ” BOMBA GİBİ BAŞLADI!

MAYIS AYININ EN RENKLİ FESTİVALİ “EDİRNE BAHAR ŞENLİĞİ” BOMBA GİBİ BAŞLADI!

Sevgi ÖZBAY-Keşan Postası-EDİRNE Bu yıl Global Garden’da gerçekleştirilen “Edirne Bahar Şenliği”, ilk gününde Gülşen, Mehmet Erdem, Gaye Su Akyol ve Şehinşah konserleriyle Trakya’yı salladı. 2-4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen ve yazın müjdeleyicisi olan  “Edirne Bahar Şenliği”, ilk gününde bomba isimleri ağırladı. Geçen yıl Edirne’de binlerce kişiyi ve birbirinden ünlü sanatçıları festivalseverlerle buluşturan “Edirne Bahar Şenliği”,...

Haberin Tarihi: 5 Mayıs 2019 - Okunma Sayısı:539 defa okundu.

Sevgi ÖZBAY-Keşan Postası-EDİRNE

Bu yıl Global Garden’da gerçekleştirilen “Edirne Bahar Şenliği”, ilk gününde Gülşen, Mehmet Erdem, Gaye Su Akyol ve Şehinşah konserleriyle Trakya’yı salladı.

2-4 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen ve yazın müjdeleyicisi olan  “Edirne Bahar Şenliği”, ilk gününde bomba isimleri ağırladı. Geçen yıl Edirne’de binlerce kişiyi ve birbirinden ünlü sanatçıları festivalseverlerle buluşturan “Edirne Bahar Şenliği”, bu yılki açılışı Gülşen, Mehmet Erdem, Gaye Su Akyol ve Şehinşah konserleriyle yaptı.

EDN Ajans ve Aziz Gül Organizasyon iştiraki “Trakya Organizasyon”  tarafından düzenlenen festivale, Trakya halkının yanış sıra, çevre illerden gelen katılımcılar da yoğun ilgi gösterdi. Soğuk hava şartlarına rağmen alanı terk etmeyen müzikseverler, geç saatlere kadar müziğin ritmine ayak uydurdu.

Festivalin Colorfest kategorisinde ise Emre Şahin ve Gökhan Yeniada, katılımcılara müzik ziyafeti sundu.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı