HESABIM
Üye Ol

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Erkek Masa Tenisi Ekibi İl üçüncüsü oldu.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Erkek Masa Tenisi Ekibi İl üçüncüsü oldu.

Genç Erkekler Masa tenisi müsabakaları il şampiyonluğu, 4 Aralık 2018 tarihinde saat 11:00 de Edirne Ekrem Demiray Spor Salonunda yapıldı. Oldukça çekişmeli geçen mücadeleler sonucunda ilçemiz Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Erkek Masa Tenisi Ekibi, Uzunköprü temsilcisi Hüseyin Çorum M.T.A.L’yi yenerek il üçüncüsü oldu. Okul Müdürü Osman BAŞAK, “Okulumuzun öğrencilerinin üniversite sınavlarında ve diğer dallarda...

Haberin Tarihi: 5 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:374 defa okundu.

Genç Erkekler Masa tenisi müsabakaları il şampiyonluğu, 4 Aralık 2018 tarihinde saat 11:00 de Edirne Ekrem Demiray Spor Salonunda yapıldı. Oldukça çekişmeli geçen mücadeleler sonucunda ilçemiz Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Erkek Masa Tenisi Ekibi, Uzunköprü temsilcisi Hüseyin Çorum M.T.A.L’yi yenerek il üçüncüsü oldu.

Okul Müdürü Osman BAŞAK, “Okulumuzun öğrencilerinin üniversite sınavlarında ve diğer dallarda gösterdikleri başarılar tesadüf değildir. Bu başarılar öğretmen, öğrenci, veli işbirliği, uyumlu, verimli çalışmalar sonucu elde edilmiştir. Bu başarıları bir başlangıç olarak görüyorum. Erkek Masa Tenisi Ekibimi kutluyorum. Kendilerine daha büyük başarılar diliyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı