Güncel Manşet Okuma Sayısı: 23

Mehmet Özcan Makedonya’da görüşmelerde bulundu.

-Özcan burada Suto Orizarui Belediyesi ile kardeş belediye ön protokolunu imzaladı ve 26 Temmuz Okulu’nun 50.Kuruluş Yıldönümü törenlerine katıldı.   Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, iki günlük bir ziyaret nedeniyle..

Mehmet Özcan Makedonya’da görüşmelerde bulundu.

-Özcan burada Suto Orizarui Belediyesi ile kardeş belediye ön protokolunu imzaladı ve 26 Temmuz Okulu’nun 50.Kuruluş Yıldönümü törenlerine katıldı.

1 (2) 1 (3)

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, iki günlük bir ziyaret nedeniyle gittiği Makedonya’da çeşitli görüşmelerde bulundu.

1 (4) 1 (6)

21 ve 22 Mayıs’da ki ziyaretler nedeniyle beraberinde Keşan Belediye Meclis üyeleri Ercan Ersoylu ve Nurettin Soysal  ile birlikte Makedonya’ya hareket giden Özcan, Üsküp’e vardığında  İş  ve Emeklilik Bakan Yardımcısı İbrahim İbrahim,Milletvekili Hamdi Bayram,Suto Orizarui Belediye Başkanı Elvis Bayram ve Derya Derneği Başkanı Suzan Musli,meclis üyeleri ve okul müdürleri tarafından karşılandı.

1 (7) 1 (8)

Özcan ve beraberindeki meclis üyeleri  ilk olarak 22 Mayıs 2013 tarihinde Makedonya Parlementosu’nda İş ve Emekli Bakanı Başkan Yardımcısı İbrahim İbrahim tarafından kabul edildi ve yine Milletvekili Hamdi Bayram’ı ziyaret etti.

1 (10) 1 (9) - Kopya

Özcan aynı gün Suto Orizarui Belediye Başkanı Elvis Bayram ve Meclis Üyeleri ile bir araya gelerek kardeş belediye ön protokolunu imzaladı.

1 (11) - Kopya

26 Temmuz Okulu’nu ziyaret eden Özcan burada okulun 50.Kuruluş Yıldönümüne katıldı ve okulun en başarılı öğrencisine İpod hediye etti.

Özcan ve beraberindeki Ersoylu ve Soysal, 23 Mayıs 2013 Perşembe günü öğle saatlerinde Keşan’a hareket etmek üzere Üsküp’ten ayrıldılar.

Özcan’ın Makedonya’da bulunduğu süre içersinde Keşan Belediye Başkanlığı’na Meclis Üyesi İlhan Boz vekalet etti.Özcan 24 Mayıs 2013 Cuma günü görevine başlayacak.

 

YORUMLAR (2)

  1. mailkaan@mynet.com diyorki:

    çeşitli görüşmeler vay beeee kimlerle ne konumus ? bence sunları yazın erdoğan bey surda yemek yendı surda gezıldı surda eğlenıldı e sonra keşan a dönüldü.

    mi? yok yok..

    • kesanpostasi diyorki:

      Mail kaan işte yine sen salakça bir yorumla karşımızdasın.Haberde Mehmet Özcan’ın kimlerle görüştüğü çok açık ve net.Siz başkanın yaptıklarını hayal bile edemeyeceğiniz için her şekilde kendisine saldırmayı bir şey sanıyorsunuz. Böyle yanlış işleri bırakın.Siz haberi okursanız başkanın kimlerle görüştüğü çok açık ve belli.Bakım mailkaan bundan böyle size bu son uyarım benim adımı yazarak niye yorum yapıyorsunuz.Bundan böyle sizin hala saçma sapan yorumlarınız olursa bunları yayınlamayacağımı bütün okurlarıma buradan duyuruyorum.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL