Güncel Manşet

Mehmetçik Vakfı Anadolu Yakasında 2.temsilciliğini açtı.

Mehmetçik Vakfı Anadolu Yakasında 2.temsilciliğini açtı.

 Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı, Anadolu Yakası’nda 1997 yılından bu yana faaliyette bulunan temsilciliğinin ardından, İstanbul’da ikinci temsilciliğini hizmete açtı.

mehmetcik4 mehmetcik1

Avrupa Yakası’nda hizmet verecek olan TSK Mehmetçik Vakfı İstanbul Avrupa Yakası Temsilciliği, geçtiğimiz günlerde TSK Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü  Tamer Büyükkantarcıoğlu, şehit-gazi çocukları, bağışçılar ve diğer davetlilerin katıldığı bir törenle açıldı.

mehmetcik2 mehmetcik3

Vakfın İstanbul’da daha etkin faaliyette bulunmasını amaçlayan Avrupa Yakası Temsilciliği’nin aşağıdaki adreste hizmet vereceği belirtildi. Bu konu şehit ve gazi ailelerimize, bağışçılarımıza ve kamuoyuna TSKMEV Genel Müdürü Büyükkantarcıoğlu tarafından saygıyla duyuruldu.

TSK MEHMETÇİK VAKFI

Adres: Ergenekon Mah. Halaskargazi Cad. Nu.: 3 D: 4

Pangaltı – Şişli / İSTANBUL

Tel: 0 212 343 37 50 – 51

mehmetcik5

“Silahlı Kuvvetlerimizin hayırlı evlatları Mehmetçiklerimiz, anne-babaları ve yakınları için 31 yıldır var olan TSK Mehmetçik Vakfı’nın faaliyetlerini azim ve kararlılıkla sürdürerek amaçlarımız doğrultusunda çalışacağımıza ve aziz Türk Milletinin güven kaynaklarından birisi olmaya devam edeceğimize huzurlarınızda söz veriyoruz” diyen E.Tümgeneral Tamer Büyükkantarcıoğlu, aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun dualarıyla şehit anne-baba ve yakınlarına da Allah’tan sabır dileyerek şehit anne-babalarının ellerinden öptüğünü ve onlara sonsuz şükran ve minnet duyduğunu belirtti.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL