Güncel Manşet Sağlık Haberleri Okuma Sayısı: 6

Meme Kanseri Tarama Projesi Devam Ediyor…

Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan yazılı bir açıklama ile Memer Kanserim Tarama Projesiş’ninb devam ettiği belirtildi. Konuyla ilgili açıklama şöyle; Keşan Kaymakamlığı, Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü Toplum Sağlığı Merkezi, Keşan..

Meme Kanseri Tarama Projesi Devam Ediyor…

Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan yazılı bir açıklama ile Memer Kanserim Tarama Projesiş’ninb devam ettiği belirtildi.

Konuyla ilgili açıklama şöyle;

Keşan Kaymakamlığı, Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü Toplum Sağlığı Merkezi, Keşan Belediye Başkanlığı, Keşan Devlet Hastanesi Yönetimi, Özel Keşan Hastanesi ve Keşan Aile Sağlığı Merkezleri işbirliği ile İlçemizdeki tüm 40-69 yaş arası hanımlarımıza meme kanserinde erken teşhis ve tanı yöntemi olarak kullanılan Mamografi ile 2 yıl sürecek olan “Dr.Gülden YÖRÜTEN Meme Kanseri Tarama Projesi”nin 1. Yılını  başarılı bir katılım ile geride bıraktık.

images5

40-69 yaş grubunda olan hanımlar,  1 yıl daha sürecek olan projemiz kapsamında, Aile Hekiminize uğrayarak size ait tarama davetiyeleriniz ile birlikte hastanelerimizin Genel Cerrahi Polikliniklerine müracaat ederek, meme kanserinde erken tanı yöntemi olan Mamografi çekimi için sizleri bekliyoruz.

Hanımlar!

Hayatınızı şansa bırakmayın, kansersiz bir hayat Elinizde…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL