Köşe Yazısı Okuma Sayısı: 20

Merhaba…

Merhaba.       Osman COŞKUN ocoskun@kesanpostasi.com   Bu tarz yazıları yazmayı pek becerememekle birlikte. Başlarken bu tarz bir yazı yazmam gerektiği düşüncesi ağır bastı. Her şeyden önce sevgili Erdoğan..

Merhaba…

Merhaba.

 

 

 

Osman COŞKUN

ocoskun@kesanpostasi.com

 

Bu tarz yazıları yazmayı pek becerememekle birlikte. Başlarken bu tarz bir yazı yazmam gerektiği düşüncesi ağır bastı. Her şeyden önce sevgili Erdoğan DEMİR’i tebrik ediyor, kesanpostası.com’un yayın hayatında başarılı olması temenni ediyorum. Biz de bundan sonra elimizden geldiğince, dilimizin döndüğünce ve kalemin izin verdiğince buradan sizlere hangi zaman aralıklarında olacağını tam olarak kestiremesem de belirli zaman aralıklarıyla yazmaya çalışacağız. Kâh güncel olaylara değineceğiz, kâh üç mısralık bir şiir ile size selam duracağız, yahut edebî bir konu çerçevesinde kalemimizi hazır ol vaziyetinde huzurunuza getireceğiz. Her şey hayatın akışı nispetinde şekil bulacak. Bazen bir denemeyle, bazen bir mektup ile karşınıza gelebiliriz. Ülke gündemine dair veya Keşan gündemine dair yazılarımız da olacak elbet. Yaşadığımız gibi yazacağız, yazdığımız gibi yaşadığımız için.

Keşan’ın böylesi bir haber sitesine ihtiyacı gün gibi aşikâr idi. Olması gereken oldu ve umarım bundan sonra da her şey olması gerektiği gibi olur, yolun açık olsun kesanpostasi.com.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL