TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 362.213
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.465
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.160
Eğitim Yaşam

MESLEK LİSELERİ ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

EDİRNE (AA) – Edirne Serhat İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Döner Sermaye İşletmesi Bilgisayar Bölümü öğretmen ve öğrencileri atölyelerinde gerçekleştirdikleri çalışmayla Keşan İlhami Ertem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne..

MESLEK LİSELERİ ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR

EDİRNE (AA) – Edirne Serhat İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Döner Sermaye İşletmesi Bilgisayar Bölümü öğretmen ve öğrencileri atölyelerinde gerçekleştirdikleri çalışmayla Keşan İlhami Ertem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne 40+3 masaüstü bilgisayar kurulumu ve montajı gerçekleştirdi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, meslek liselerinin üretmeye devam ettiği belirtildi.

Öğrencilerin Keşan İlhami Ertem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden aldıkları siparişi tamamladığı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Okulumuz devamında kendi okullarına 20+1 Masaüstü bilgisayar kurulumu ve montajı ile Uzunköprü Mahmut Arif Dilmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine 20+1 Masaüstü bilgisayar kurulumu ve montajı yapmak için çalışmalarına aralıksız devam edecek. Edirne Serhat İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üreten okul olarak Bilgisayar kurulumu ve montajında talep eden okullarımıza yönelik üretimlerine önümüzdeki süreçte de devam edecektir.

Öğrendikçe üreten, ürettikçe öğrenen, ülkemizin geleceğine umut olan sevgili öğrencilerimizi, onları yetiştiren değerli öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi tebrik ediyor, serhat şehri Edirne’mizin eğitim kalitesine katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL