Belediyeler

Mezarlıklar bayrama hazırlanıyor

Helvacıoğlu: Maneviyatımıza sahip çıkıyor, vatandaşlarımızın huzurlu bir bayram geçirmesini amaçlıyoruz Vatandaşların bayram öncesi ve bayram süresince en yoğun olarak ziyaret ettiği mekânlar arasında gelen mezarlıklar Keşan Belediyesi ekipleri tarafından itinayla..

Mezarlıklar bayrama hazırlanıyor

Helvacıoğlu: Maneviyatımıza sahip çıkıyor, vatandaşlarımızın

huzurlu bir bayram geçirmesini amaçlıyoruz

Vatandaşların bayram öncesi ve bayram süresince en yoğun olarak ziyaret ettiği mekânlar arasında gelen mezarlıklar Keşan Belediyesi ekipleri tarafından itinayla temizleniyor.

Ramazan Bayramı’nda vatandaşların huzur içinde sevdiklerini ziyaret edebilmesi için görev başında olan Keşan Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde bulunan mezarlıklarda periyodik olarak bakım ve temizlik çalışmalarını sürdürürken, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla çalışmalarını bu alanlarda daha da yoğunlaştırdı.

Mezarlıklarda yabani ot tırpan temizliği ve bakım onarım çalışmaları gerçekleştiren ekipler, yabani otlar, kurumuş dallar ile genel çevre temizliği gerçekleştiriyor.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Ramazan Bayramı’nda hemşehrilerimizin mezarlıklarımızı rahat şekilde ziyaret edebilmesi için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL