MHP EDİRNE MERKEZ İLÇE BAŞKANI MURAT BAYRAKTAR MAZBATASINI ALDI.

Zakir TOPDUR
Okuma Sayısı:41

zakir topdur

      Zakir TOPDUR

ztobdur@kesanpostasi.com

 

 

14 Ocak 2014 Çarşamba günü Murat Bayraktar ve arkadaşları ile birlikte İl Seçim Müdürlüğüne giderek mazbatasını aldı. Mazbata töreninde bizzat bende bulundum. Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

10933063_10204694401152814_2020762162_n

Mazbatasını aldıktan sonra MHP İl binasına geldik. Sayın Murat Bayraktar ile ileriye dönük duygu ve düşüncelerini almak için bir söyleşi yaptık.

10922250_10204694418513248_1467918186_n

Murat Bayraktar: Durmayacağız, yılmayacağız, yıkılmayacağız! Edirne’nin her karış toprağını gezerek sıkılmamış el ve gitmediğimiz yer kalmayacak. Çünkü biz bu yola çıkarken ana hedeflerimizin bu olduğunu her yerde, her zeminde söyledik.
Murat Bayraktar: Edirne’de küskün dargın bırakmamak için elimizden geleni yapacağız. Kibirlenmeyeceğiz, böbürlenmeyeceğiz, kimin bu harakete katabileceği ne varsa ayağına gidip, duygu ve düşüncelerine talip olacağız.
Murat Bayraktar: Türkiye Cumhuriyeti, tarihinin en önemli seçimlerine giderken Edirne MHP Teşkilatının omuzlarında büyük bir yük olduğunu biliyoruz. Biz yönetim olarak, görevimizin ağır olduğunu ve sorumluluk duygusu taşıdığımızı çok iyi farkındayız. Cena-ı Allah utandırmasın ve milletimize yüklediği büyük misyonu bizleri layık kılsın. Edirne’nin Türk milliyetçiliğine, Türk milliyetçiliğinin de Edirne’ye ihtiyacı var.
Murat Bayraktar: Nerede bu Ülkücüler? Sorusu sadece terör azdığında akla geldi, getirildi. Sadece ekonomik hasılanın değil, sadece kültürün, ve sanatın değil, haberin ve yorumun en çok üretildiği bu şehirde bu imajı değiştirmek mecburiyetindeyiz. O yüzden en büyük hedeflerimizden birisi, MHP Merkez İlçe Teşkilatı’nı Edirne’nin sadece en güçlü partisi yapmak değil, aynı zamanda en büyük sivil toplum kuruluşu haline getirmektir.
Murat Bayraktar: Bir yerde mahsun bir yetim başı okşanacaksa biz yetişeceğiz. Çocuklarımıza neslimize kasteden uyuşturucuyla mücadelede de en ön saflarda olacağız.
Murat Bayraktar: Atalar mirası bu şehrin estediğine kastedenler nerede bir ağaç kesecek olsa karşılarında bizi bulacaklar. Bu şehirde kimsesizlerin sesi olacak, rant yağmanın karşısına vucutlarımızla dikleceğiz.
Murat Bayraktar: Yiğit gibi, burada düşen, buradan ayağı kalkacak. Bizim acelemiz var. Hantal ve büroktik particilik yapacak zamanımız yok.
Murat Bayraktar: MHP’deki görevli her fert, mesaisini partinin odalarında değil, bu şehrin caddelerinde, kaldırımlarında, meydanlarında, merkezlerinde, varoşlarında, hep halkın yanında geçecek. Onunla hamhal olup, onun her platformda sözcüsü olacak.
Murat Bayraktar: Biz partimizi Edirne’nin en büyük sosyal gücü haline getirmeden, en büyük siyasi gücü olamayacağını biliyoruz. Bunun hiçbir mazarete sığınmadan koşmaya mecburuz. Bu duygu ve düşüncelerimizi başaramazsak alacağımız oy ne olursa olsun, kendimizi başarılı saymacağız.
Murat Bayraktar: 2007 yılında Edirne’de ilk defa milletvekili çıkardık. 2007 yılında kazanmış olduğumuz milletvekilini 2011 yılında kaybettik. 2011 yılında kaybettiğimiz milletvekilini, 2015 yılında yapılacak milletvekili seçimlerinde tekrar kazanacağız.
Murat Bayraktar: Durmayacağız, yılmayacağız, yıkılmayacağız! En az Edirne’den bir milletvekili çıkaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

30. İl Müftüleri Toplantısı ve 7. Balkan Ülkeleri Diyanet İşleri Başkanları Toplantısı sona erdi…

Sevgi ÖZBAY-EDİRNE/KEŞAN POSTASI- Edirne’de üç gün süren İl […]