TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.643
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 215
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 31.467
Siyaset

MHP heyetinden esnafa ziyaret

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan ve beraberindekiler Meriç ilçesinde esnafı ziyaret etti. Tercan, vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinledi. Tercan, ziyarette yaptığı konuşmada, her zaman Meriç halkının yanında olduklarını belirtti…

MHP heyetinden esnafa ziyaret

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan ve beraberindekiler Meriç ilçesinde esnafı ziyaret etti.

Tercan, vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinledi. Tercan, ziyarette yaptığı konuşmada, her zaman Meriç halkının yanında olduklarını belirtti.

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan ve beraberindekiler Meriç ilçesinde esnafı ziyaret etti. ( MHP Edirne İl Başkanlığı – Anadolu Ajansı )

MHP’nin Meriç’te söz sahibi olacağını aktaran Tercan, şunları kaydetti:

“MHP hak ettiği yere gelecektir. MHP Meriç’te şaha kalkacak, herkes şaşıracak. MHP göreve hazırdır. Kimse MHP’nin yükselişini engelleyemez. Tek umut, tek çözüm MHP’dir. Tek çare şüphesiz ki MHP’dir. Milliyetçi Hareket Partisi ilkeli bir partidir. Geçmiş çizgisinde kırık yoktur. Tüm gayret ve faaliyetlerinin temelinde ülke çıkarları vardır. İşte bu anlayış içerisinde bugün ilçe ve il yönetimleri üzerine düşen görevi esnaf ziyaretleri yaparak yerine getirmiştir. Esnafımızın derdini dinledik, sıkıntılarını öğrendik.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL