HESABIM
Üye Ol

MHP SEÇMENİNE MERHABA!

       Hilmi DİNÇER  hdincer@kesanpostasi.com   Efendim, bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli yerel seçimlerde AKP’yi destekleyeceklerini ifade etti ve bu açıklaması; MHP Milletvekilleri tarafından ayakta alkışlandı! Merhabalaaar! Ancak; bundan yirmi beş gün önce Sayın Başkanı kendi logolarıyla ve kendi istekleri doğrultusunda ülkemizin her yerinde seçimlere gireceğini, açıklayınca da;  Sayın MHP...

Yazar: Hilmi Dinçer - Yazının Tarihi: 2 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:219 defa okundu.

       Hilmi DİNÇER

 hdincer@kesanpostasi.com

 

Efendim, bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli yerel seçimlerde AKP’yi destekleyeceklerini ifade etti ve bu açıklaması; MHP Milletvekilleri tarafından ayakta alkışlandı!

Merhabalaaar!

Ancak; bundan yirmi beş gün önce Sayın Başkanı kendi logolarıyla ve kendi istekleri doğrultusunda ülkemizin her yerinde seçimlere gireceğini, açıklayınca da;  Sayın MHP Milletvekilleri bu açıklamayı ayakta alkışlamıştı!

Merhabaaalar!

Doğrusunu söylemem gerekirse; Genel Başkanları tarafından, her deliğe uyacak, bir maymuncuk haline getirilen, MHP’li seçmenler için üzülüyor ve şaşkın bir ördek gibi; sağa –sola uçuşmalarını hayretle izliyorum.

Beyler; şaşkınlığa gerek yok! Cevaplamanız geren soru şu: Sayın Bahçeli’nin sözünü ettiği “Devlet bekası” gerçekten devletimizin bekası mı? Yoksa; Sayın Bahçeli’nin bekası mı?

Bazı devlet kurumlarının başından kaldırılan T.C. ibaresinin neden kaldırıldığı hakkında CHP’nin verdiği araştırma önergesinin MHP ve HDP verdiği çekimser oyları sonucu red edilmesini nasıl yorumlayacaksınız?

Sizler, devletimizi ve milletimizin bekasını en üst düzeyde korumaya hazır  olan, değerli MHP’li seçmen kardeşlerim: Gelin, birlik olalım ve Atatürk’ün devrimlerini şiar edinerek, ülkemizin geleceğini hep birlikte kuralım..

İnanın bu çok zor değil! Bunu birlikte kurabiliriz. Yeter ki; sizler birer maymuncuk olmayı red edip; gerçekten ülkemizin geleceği için çalışın ve Sayın Bahçeli’ye karşın; tavırlarınızı özgürce sergileyin..

Yoksa; olası bir AKP çoğunluğuna katkıda bulunduğunuzda, sizlerin; AKP’yi eleştirel sözlerinize sadece “merhabalaaar” ve “Günaydınlaaar!” demekten başka bir söz söylememiz olmaz ve bu ülke vatandaşları sizlerin; yok oluşa doğru gidiş biletinizi keser.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı