Manşet Siyaset

MHP’nin Belediye Başkan Adayı Yaşar Aras

MHP’nin Belediye Başkan Adayı Yaşar Aras

 

MHP’nin adayı Yaşar Aras

Yerel seçim sürecinde sessizliğini koruyan ve kimin aday olacağı merak konusu olan MHP’de, Keşan Belediye Başkan Adayı Av. Yaşar Aras oldu.

Uzun süredir sessizliğini koruyan ve kamuoyuna hiçbir şekilde kimin aday olacağı yönünde bilgi sızdırmayan MHP İlçe Teşkilatı, sonunda adayını buldu. Uzun süren görüşmelerin ardından yapılan çalışmalar doğrultusunda MHP’nin Keşan Belediye Başkan Adayını belirleyen İlçe Teşkilatı, resmi açıklamayı ise önümüzdeki günlerde yapacak.

Mehmet Özcan MHP’ye geçecek dedikoduları da sona erdi

Bilindiği üzere uzun süredir Keşan Belediye BaşkanıMehmet Özcan’ın CHP’den aday olmama durumunda MHP’ye geçeceği yönünde bir takım söylemler ortaya atılmış, ancak Mehmet Özcan’da böyle bir düşüncesinin olmadığını söylemişti. MHP İlçe Teşkilatı’nın da bu dedikodulara son vermek ve bir an önce seçim startını başlatmak amacıyla uzun süredir görüşmelerde bulunduğu Av. Yaşar Aras’ı, aday olarak belirledi.

Geniş katılımlı aday tanıtım toplantısı düzenlenecek

MHP İlçe Teşkilatı’nın önümüzdeki günlerde MHP’nin önde gelen milletvekillerinin bazılarının da katılımıyla, geniş katılımlı bir aday tanıtım toplantısı düzenleyeceği, düzenlenecek olan bu toplantıda, Belediye Başkan Adayı’nın yanı sıra Belediye Meclisi Üyeleri ve İl Genel Meclisi üyelerini de kamuoyuna tanıtacağı öğrenildi.

www.haberkesan.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL