TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 125.716
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.193
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.938
Dünya Okuma Sayısı: 1.910

Midyat’taki çocuklara Turan Aksoy ve Bülent Türker mutluluk sevinci yaşattı

Hollanda’ nın sayılı iş adamlarından  Amsterdam’dan Turan Aksoy,  Bülent Türker‘in “İYİLİK PEŞİNDE KOŞ ” projesinde Fenerbahçenin imzalı formasını alarak Midyat’ta  50 den fazla çocuğa mont ve bot göndererek  sevindirdi. Midyatt’a..

Midyat’taki çocuklara Turan Aksoy ve Bülent Türker mutluluk sevinci yaşattı
Hollanda’ nın sayılı iş adamlarından  Amsterdam’dan Turan Aksoy,  Bülent Türker‘in “İYİLİK PEŞİNDE KOŞ ” projesinde Fenerbahçenin imzalı formasını alarak Midyat’ta  50 den fazla çocuğa mont ve bot göndererek  sevindirdi.
Midyatt’a öğretmen Efrim Aydın tarafından köylerde  ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılan bot ve montlar çocukları sevinç gözyaşına boğdu.
Öğretmen Efrim Aydın  “Çocukları bu kadar mutlu görmek çok güzel. Pandemiden  perişan olan yavrularımıza Hollanda’dan 2 arkadaşımız el attı ve onlara yaşama sevinci tattırdı.” şeklinde konuştu
Amsterdam’dan Turan Aksoy ise  “Yardımlarımız devam edecek. Bizim çocuklarımız herşeyi hak ediyor. Onlara ve sokak hayvanlarına desteğimiz sonsuz” dedi.
Bülent Türker de şunu söyledi “12 gündür her gün bir kasabaya  koli gönderiyor ve onları mutlu ediyoruz çok sevinçliyiz. İyi ki varlar .Bir ay süreyle bu İYİLİK PEŞİNDE KOŞ  kampanyamız devam edecek”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL