Siyaset

Milli Anayasa Hareketi Ankara’da Toplanıyor…

Milli Anayasa Hareketi Ankara’da Toplanıyor…

Vatan Partisi Keşan İlçe Başkanı Çetin Alabak, yaptığı yazılı açıklama ile Milli Anayasa Hareketi ile ilgili bir toplantı yapılacağını belirten bir yazılı açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle;

cetinalabak1-300x2241

Yürütme Kurulu Başkanlığını TBMM eski başkan vekili Hasan KORKMAZCAN’ın yaptığı Milli Anayasa Hareketi 27 Mart Pazar günü saat 12.00’de Anakara’ da Nazım Hikmet Kültür Merkezinde toplanıyor.

AKP’nin bölünme Anayasa girişimine dur demek, milli bir cephe oluşturmak ve mücadeleyi örgütlemek için Milli Anayasa Hareketi ülke çapında İl ve İlçeler bazında oluşumlarını tamamlamaya başlıyor.

Mecliste sözde yeni anayasa komisyonu olarak kurulan masa daha 5. toplantısında dağılmıştır. Yeni girişimlerinde milletimizce boşa çıkarılacağı bilinmelidir.

Vatan Partisi olarak Milli Anayasa Hareketi toplantısına katılmak üzere araç kaldırıyoruz. Aracımız 26 Mart Cumartesi günü saat 10.00’ da Keşan’dan hareket edecektir.

Milli Anayasa Hareketi toplantısına katılmak isteyen yurttaşlarımız Vatan Partisi Keşan İlçe Başkanlığı veya 0543 372 7797 nolu telefonla irtibata geçebilirler.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL