Güncel Manşet Spor Okuma Sayısı: 25

“Mini Voleybol Şenliği” coşkuyla kutlandı

   Kırklareli Belediyesi ile Voleybol Vakfı’nın ortaklaşa düzenledikleri “Mini Voleybol Şenliği” 500’e yakın sporcu çocuğun katıldığı muhteşem bir şölene döndü. Kırlareli’den İstiklal İlköğretim Okulu ile Fen Bilimleri Spor Kulübü, Lüleburgaz’dan..

“Mini Voleybol Şenliği” coşkuyla kutlandı

 

 Kırklareli Belediyesi ile Voleybol Vakfı’nın ortaklaşa düzenledikleri “Mini Voleybol Şenliği” 500’e yakın sporcu çocuğun katıldığı muhteşem bir şölene döndü.

IMG_6601 [] IMG_6708 []

Kırlareli’den İstiklal İlköğretim Okulu ile Fen Bilimleri Spor Kulübü, Lüleburgaz’dan Trakya Fener Spor Kulübü, Babaeski’den Fatih İlköğretim Okulu ile Babaeski Spor Kulübü, Vize’den Atatürk İlköğretim Okulu, Hayrabolu’dan Haksa Spor Kulübü, Silivri’den Çağrıbey İlköğretim Okulu ve Çerkezköy’den Çerkezköy Ortaokulu sporcularının katıldığı Voleybol Şenliği’ne Kırklareli halkının ilgisi de büyük oldu.

IMG_6654 [] IMG_6631 []

Festival Alanı’nda kurulan özel Voleybol sahalarında yapılan müsabakalar çok çekişmeli geçti.

IMG_6625 [] IMG_6602 []

Bu güzel organizasyonda çocukları yalnız bırakmayan Belediye Başkan Vekili Ayşen Kösegil, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tahsin Gençay ve Belediye Meclisi Üyesi Elmas Büyükdere, oyunlar sonunda katılan tüm sporculara madalya vererek başarı diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL