Güncel

Minibüsçüler bugün depremzedelere çalıştı

Erdoğan DEMİR– Sınırlı Sorumlu 25 Nolu Keşan Şehir Şehiriçi Minibüsçüler Kooperatifi, bugün şehir içinde çalışan minibüslerin gelirlerini 6 Aralık’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilde hissedilen ve büyük felakete yol..

Minibüsçüler bugün depremzedelere çalıştı

Erdoğan DEMİR– Sınırlı Sorumlu 25 Nolu Keşan Şehir Şehiriçi Minibüsçüler Kooperatifi, bugün şehir içinde çalışan minibüslerin gelirlerini 6 Aralık’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilde hissedilen ve büyük felakete yol açan depremde zarar gören depremzedelere bağışladı.

Kooperatif Başkanı İlhan Karakaya, bugün toplanan minibüs gelirlerini kooperatif olarak Ahbap Derneği deprem yardım hesabına aktaracaklarını açıkladı ve böyle önemli bir karara destek veren tüm ortaklarına teşekkür ederek, “Ülkemizde yaşanan bu deprem felaketi bizleri çok üzdü. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli aileleri ve yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralılara acil şifalar ve çöken apartman ve işyerlerinin altında kalan vatandaşlarımızın da en kısa sürede oradan kurtarılmalarını diliyoruz. Ayrıca Ahbap Derneği Genel Başkanı Haluk Levent ve kurtarma ekibinin bölgedeki çalışmalarını da dikkatle takip ediyoruz. Ahbap Derneği’ni bu çalışmalarından dolayı kutluyoruz ” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL