TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 213.297
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.091
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 63
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.219
Spor Okuma Sayısı: 296

MİNİK KARETECİLERDEN BAŞKAN KESİMOĞLU’NA ZİYARET

KIRKLARELİ / UHA  – Kırklareli Gençlik Spor Kulübü Karate Takımı’nın minik sporcuları; antrenörleri ve ebeveynleri ile birlikte Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na bir ziyaret gerçekleştirdiler. 26 Mayıs Çarşamba günü Kırklareli..

MİNİK KARETECİLERDEN BAŞKAN KESİMOĞLU’NA ZİYARET

KIRKLARELİ / UHA  – Kırklareli Gençlik Spor Kulübü Karate Takımı’nın minik sporcuları; antrenörleri ve ebeveynleri ile birlikte Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na bir ziyaret gerçekleştirdiler.

26 Mayıs Çarşamba günü Kırklareli Belediye Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette; karatenin küçük yıldızları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen Kırklareli Online Karate Kata Şampiyonası’nda aldıkları birinciliğin coşkusunu başkan Mehmet Siyam Kesimoğlu ile paylaştılar.

Sporu hayatlarının bir parçası haline getiren minik konuklarının, almış oldukları başarılı derecelerinden dolayı onur duyduğunu ifade eden Mehmet Siyam Kesimoğlu, okul yıllarında spor ile uğraştığını ve karşılaşmalara katıldığını konuklarına aktardı. Gelecekte iyi bir sporcu olmanın yanı sıra, başarılı birer meslek sahibi bireyler olarak onları görmeyi dile getiren Kesimoğlu “Sevgili çocuklar, gelecekte başarılı olmak için sizlere üç öğüdüm var: İyi derecede yabancı bir dil öğrenin. Dört yıllık bir üniversite okuyun. Ve bizlere Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ne sonuna kadar sahip çıkın” sözlerini de ekledi.

Başkan Kesimoğlu, karate sporunu benimsemiş minik yıldızların başarılı çalışma disiplinini yürüten ve emek veren başta öğretmenleri ve Uluslar arası hakem unvanına sahip İlker Arslantaş olmak üzere, onları yetiştiren değerli ailelerini de tebrik ederek, bu anlamlı ziyaret için teşekkürlerini sundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL