Asayiş

Motorsiklet hırsızları kameraya takıldı

HABER MERKEZİ 1 Ağustos Salı günü Keşan’da meydana gelen motorsiklet hırsızlığı ile ilgili olarak kamera görüntülerinin izlenmesi üzerine tespit edilen bir kişi polis tarafından yakalandı ve diğer suçlulara da ulaşıldı…

Motorsiklet hırsızları kameraya takıldı

HABER MERKEZİ

1 Ağustos Salı günü Keşan’da meydana gelen motorsiklet hırsızlığı ile ilgili olarak kamera görüntülerinin izlenmesi üzerine tespit edilen bir kişi polis tarafından yakalandı ve diğer suçlulara da ulaşıldı.

Olay günü saat: 16.00 sıralarında Yeni Mahalle Belkop Ali Rıza Efendi Sokak’ta meydana gelen motosiklet hırsızlığı ile ilgili olarak incelenen kamera görüntülerinde şahıslardan birinin Ç. A. isimli olduğu tespit edildi.  Çevrede yapılan araştırmada Ç.A. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi 700 Evler Toki Alaybey sokak üzerinde polis  tarafından yakalandı. Bahse konu çalınan motorsiklet ,700 Evler Toki Özcan Sokak üzerinde apartman girişinde terk edilmiş halde bulunarak sahibine teslim edildi. Olayla ilgisi olan  Suça Sürüklenen Çocuk (SSÇ) Ç. A. gözaltına alınarak olayın diğer şüphelilerinin  Ssç Ş. Ç. , Ssç P.K. , Ssç M. Y. olduğu tespit edilerek, daha sonra yakalanmışlar ve mahkemece adli kontrol şartıyla serbest  bırakıldılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL