Güncel Manşet

Müezzinoğlu’ndan ADEN Koleji’ne ziyaret…

Müezzinoğlu’ndan ADEN Koleji’ne ziyaret…

AK Parti Milletvekili Dr. Müezzinoğlu:

“Vizyon kent Keşan’ın vizyon okulu ADEN Koleji”

 

Ak Parti Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu, ADEN Koleji’ni ziyaret etti.

  

24 Ekim 2012 Çarşamba günü ADEN Koleji’ne gelen Milletvekili Müezzinoğlu’na, Tekirdağ Ak  Parti İl Yerel Yönetimler Başkanı Şener Çelikayar,  Ak Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve,  Ak Parti Keşan İlçe Başkanı Hakan Çevikel ve il ilçe parti yöneticileri katıldı.

  

Saat 10.00 sıralarında ADEN Koleji Sahibi ve Kurucusu Sadık Baş ile birlikte okula  gelen Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve beraberindekileri, ADEN Koleji Anaokulu ve Ortaokul Müdürü Elvan Ekinci, İlkokul Müdürü Mehmet Engin ve öğretmenler karşıladı.

  

  • “ADEN Koleji Keşan eğitimine çok şey katacaktır”

Milletvekili Müezzinoğlu, okulda yaptığı incelemelerde, ADEN Koleji’nin Keşan’ın eğitimine çok faydalı olacağını belirtti. ADEN Koleji Sahibi ve Kurucusu Sadık Baş ile okulu gezen Mehmet Müezzinoğlu, öğrencilerin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle hazırladıkları eserleri de çok beğendiğini ifade etti.

  

Okul hakkında Sadık Baş’tan bilgi alan Müezzinoğlu, ADEN Koleji hakkında görüş bildirerek, “Keşan için çok önemli bir kazanım ve çok önemli bir zenginlik. Gerek fiziki mekan gerekse teknoloji altyapısı son derece nefis ve huzur verici bir ortam” dedi.

  

 

  • “Vizyon Edirne, vizyon kent Keşan”

Milletvekili Müezzinoğlu, konuşmasının devamında, Edirne Milletvekili olduğu günden bu yana, “Yana vizyon Edirne, vizyon kent Keşan” cümlesini kullandığını ifade ederek, “Bu bir söylemdir ama bu söylemin temel ayaklarından bir tanesi ki en önemlisi de bu gölge için eğitimdir. Eğitimde vizyon bir okul eğitim kurulumunu burada görmüş olmaktan mutluluk duyduk. Vizyon kent Keşan’ın vizyon okulu ADEN Koleji. Hayırlı olsun, temennim önce kendisi için faydalı, sonra ailesi, sonra ülkesi ve milleti için, sonra da insanlık için başarılı ve faydalı çocukların bu okuldan çıkmasını temenni ediyorum. İnşallah onu da onu da yakalayacak bir vizyonu var. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Öğrencilere de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

ADEN Koleji Sahibi ve  Kurucusu Sadık Baş da, ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirtti.

Müezzinoğlu daha sonra Keşan’daki programlarına katılmak için okuldan ayrıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL