Güncel Manşet

Müftü Yeniçeri’den Özcan’a Kutlu Doğum Haftası ziyareti

Müftü Yeniçeri’den Özcan’a Kutlu Doğum Haftası ziyareti

Keşan Müftüsü Süleyman Yeniçeri, 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası nedeniyle 15 Nisan 2014 Salı günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

IMG_1414 IMG_1422

Yeniçeri,ziyaretin başında Özcan’a Peygamberi temsil eden gülü ve hadis ile davetiyesini takdim etti.

Yeniçeri ayrıca basın mensuplarına da gül ve hediyelerini sundu.

IMG_1425 IMG_1420

Saat 12.00’de gerçekleşen ziyarette konuşan Yeniçeri, 14-20 Nisan tarihleri arasında Hazreti Muhammed’in doğumunun hafta olarak kutlandığını belirterek, “Bu haftayı çeşitli etkinliklerle kutluyoruz. Etkinliğin son gününde 20 Nisan’da saat 14.30’da  Din ve Samimiyet Konulu panel gerçekleştireceğiz.Prof.Dr.Abdullah Kahraman’ın katılacağı ve Keşan Belediyesi Atatürk kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşecek panele sayın başkanımızı ve tüm halkımızı da davet ediyoruz.Sayın belediye başkanımız Mehmet Özcan, bundan önceki yıllarda da haftayla ilgili tüm taleplerimizi olumlu karşıladı ve gerekeni yaptı.Bu nedenle kendisine yardımları nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

IMG_1430

Özcan’da ilk olarak Kutlu Doğum Haftasını kutlayarak “Bizlerde her zaman bu etkinliğe gereken desteği verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Bu yıl Kutlu Doğum Haftası’nda Din ve Samimiyet konusunu öne çıkaracak.Ben bu ziyaret nedeniyle sayın müftümüze ve yanındaki ekibine teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL