Kültür Sanat Magazin

Muhteşemses’in “Gideceksen, Gidebilirsin” Single Klibi Çok Ses Getirecek

ERDOĞAN DEMİR- İpsalalı Sanatçı Mustafa Muhteşemses yeni klibiyle single çalışması çok yakında dijital platformlarda hayranlarıyla buluşacak. Uzun yıllardır sanat camiasında kendi besteleri ve yorumuyla ses getiren Mustafa Muhteşemses, Yunaistan Alexsandrapoli..

Muhteşemses’in “Gideceksen, Gidebilirsin” Single Klibi Çok Ses Getirecek

ERDOĞAN DEMİR- İpsalalı Sanatçı Mustafa Muhteşemses yeni klibiyle single çalışması çok yakında dijital platformlarda hayranlarıyla buluşacak.

Uzun yıllardır sanat camiasında kendi besteleri ve yorumuyla ses getiren Mustafa Muhteşemses, Yunaistan Alexsandrapoli Dedeağaç’ta çekilecek ” Gideceksen, Gidebilirsin” klibiyle hayranlarıyla yeni bir single ile buluşacak.

Enişte enişte yedin bizi enişteeeeeeee” ile gündeme bomba gibi düşen Muhteşemses’in yeni single çalışması çok yakında yayınlanacak.

İlk single ile “Unuttum seni sanma” ile müzik piyasasına adımını atan sanatcı Mustafa Muhteşemses sonrasında “Enişte enişte yedin bizi enişte” oyun havasıyla ortalığı kasıp kavurdu. Ardından 3 şarkıyla Kakara Kikiri ile devam etti.

Ardından Bacanakko oyun havası şarkısını piyasaya süren Muhteşemses düğünlerde aranan sanatçı olmaya başladı. Kısa zamanda sosyal medyada gündeme oturan Sanatçı Mustafa Muhteşemses’ ten yeni single “Gideceksen, Gidebilirsin” çok yakında tüm dijital platformlarda yayında olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL