Siyaset

Mustafa Bezbaş milletvekili aday adaylığı dosyasını teslim etti

HABER MERKEZİ- Gazetemiz imtiyaz sahibi ve 28. Dönem Edirne Milletvekili Aday Adayı Mustafa Bezbaş, dün CHP Genel Merkezi’ne giderek Milletvekili aday adaylığı dosyasını teslim etti. Bezbaş, sosyal medyasında yaptığı paylaşımda..

Mustafa Bezbaş milletvekili aday adaylığı dosyasını teslim etti

HABER MERKEZİ- Gazetemiz imtiyaz sahibi ve 28. Dönem Edirne Milletvekili Aday Adayı Mustafa Bezbaş, dün CHP Genel Merkezi’ne giderek Milletvekili aday adaylığı dosyasını teslim etti.

Bezbaş, sosyal medyasında yaptığı paylaşımda şunları söyledi “ Güzel ülkemize ,Edirne’mize, Keşan’ımıza ,Uzunköprü’müze, Havsa’mıza ,Enez’imize ,İpsala’mıza ,Meriç’imize ,Süloğlu’muza, Lalapaşa’mıza hayırlı olsun . Şehir insan dil ,din ırk gözetmeden insanı yaşatmayı önceleyen bir anlayışla ülkemize hizmet etmek amacıyla Cumhuriyet Halk Partimize aday adaylığı dosyamızı kardeşim Abdullah Bezbaş’la birlikte teslim ettik .Ailem ve arkadaşlarıma üzerimde emeği olan partili üyelerimize ,mücadele arkadaşlarımıza il örgütümüze ve ilçe örgütlerimize teşekkür ederim .Selamlar Saygılar”

EDİRNE DİĞER ADAYALR DA MÜRACAAT DOSYALARINI TESLİM ETTİ

Öte yanda CHP’den aday adayı olan Nilüfer Erk Oğuz, Olgu Karataşoğlu, Gürkan Güneser,Savaş Üner, Namık Kemal Oğuz, Hakan İnci, Orhan Çakır, Recep Pekcan, Ufuk Kanışkan da aday adaylıkları ile ilgili dosyalarını genel merkeze teslim etti.

SAİDE YAPICI DA AK PARTİDEN ADAY ADAYI OLDU

AK Parti’den de Şemsettin Emir ile Keşanlı Trakya Tasavvuf Vakfı Başkanı Saide Yapıcı ve Mehmet Kerman’da aday adaylıkları için AK Parti Edirne İl Başkanlığı’na dosyalarını teslim etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL