Belediyeler

MUSTAFA HELVACIOĞLU “KEŞANLILAR OLARAK GAZETECİLERİMİZE ŞÜKRAN  BORÇLUYUZ”

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazseteciler Günü nedeniyşe yazılı bir açıklama yaparak “Başta Keşanlı ve Edirneli gazetecilerimiz olmak üzere tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü..

MUSTAFA HELVACIOĞLU “KEŞANLILAR OLARAK GAZETECİLERİMİZE  ŞÜKRAN  BORÇLUYUZ”

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazseteciler Günü nedeniyşe yazılı bir açıklama yaparak “Başta Keşanlı ve Edirneli gazetecilerimiz olmak üzere tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Keşanlı ve Edirneli gazeteciler, bölgedeki habercilik performansının yanısıra, yerel yönetime ve bölgemizin kalkınmasına çok önemli ve örnek çabalar sunmaktadırlar. Günlerini kutluyor, katkıları için gazetecilerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Helvacıoğlu açıklamasına şöyle devam etti.

“Keşanlı gazeteciler; Keşanlıların haber alma hakkının kullanılmasında çok önemli bir görev üstlenmektedirler. Aynı zamanda etkin bir denetim organı konumundadırlar. Bu haliyle demokrasinin temel unsurlarından biri gazetecilerimizdir

Keşan’da gazetecilerimiz zor şartlar altında ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu gelişen olaylar karşısında aydınlatmakta, öte yandan Keşanlıların talep ve beklentilerini yansıtmaktadırlar.

Gazetecilerimiz sahip oldukları sorumluluk Keşan, Edirne ve Ülkemizin, ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamada çok önemlidir. Keşan’ın vardığı noktada basın çalışanlarımızın rolü büyüktür. Ben her bir basın mensubumuza Keşanlı hemşerilerimin dilek ve şikayetlerini aktardıkları, sorunların çözümüne katkı sundukları, ilklere ve enlere imza attığımız Keşan’ımızda belediye olarak yaptığımız projeleri kamuoyuyla paylaştıkları için teşekkür ediyorum.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içten dileklerimle kutluyorum. İyi ilişkilerimizin ve birlikte Keşan için omuz omuza verdiğimiz günlerin devamını diliyorum. Ebediyete irtihal eden basın çalışanlarını rahmetle anıyorum. Görevi başında bulunanlara gazetecilerimize de çalışmalarında başarılar diliyorum.”

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL