Belediyeler

Mustafa Helvacıoğlu personelinin yeni yılını kutladı

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu 2021 son mesai günü olan 31 Aralık 2021 Cuma günü birimleri ziyaret ederek belediye personelinin yeni yılını kutladı. Saat.13.00’den itibaren Belediye Başkan Yardımcıları Nuran Uslu,..

Mustafa Helvacıoğlu personelinin yeni yılını kutladı

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu 2021 son mesai günü olan 31 Aralık 2021 Cuma günü birimleri ziyaret ederek belediye personelinin yeni yılını kutladı.

Saat.13.00’den itibaren Belediye Başkan Yardımcıları Nuran Uslu, Tahir Özçınar ve Ali Ünsal ile birlikte  merkez binadaki birimleri ve ardından diğer birimleri de  ziyaret ederek, yıl boyunca başarılı çalışmaları çalışmaları nedeniyle personelini tebrik ederek yeni yıllarını kutladı ve 2022 ylında da aynı tempo ile çalışmaya devam etmelerini isteyerek “Keşan Belediyesi olarak biz büyük bir aileyiz.

20222’de de Keşan’ı daha ileriye götürmek için çok çalışacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde çok daha güzel işlere birlikte imza atacağız. Yeni bir yıla girerken öncelikli dileğimiz sağlık, huzur ve mutlu bir yıl. 2021 yılını yoğun bir şekilde hemşehrilerimize hizmet etmenin onurunu yaşayarak geçirdik. Hedeflerimiz doğrultusunda personelimiz ile birlikte yeni yılda da vatandaşımız için çok çalışmaya devam edeceğiz. Ailenizle ve sevdiklerinizle güzel bir yılbaşı geçirmenizi diliyorum. 2022 yılı hepinize sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler getirsin. Hepinize iyi yıllar temenni ediyorum.” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL