Güncel Okuma Sayısı: 358

Mustafa Helvacıoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlaması

Başkan Helvacıoğlu, Ramazan Bayramını kutladı: “Tüm vatandaşlarımızı hasretle kucaklıyorum. Yeniden bir arada olacağımız nice bayramlara” Keşan Belediye Mustafa Helvacıoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Ramazan Bayramı’na ulaşmanın sevinci içerisinde..

Başkan Helvacıoğlu, Ramazan Bayramını kutladı: “Tüm vatandaşlarımızı hasretle kucaklıyorum. Yeniden bir arada olacağımız nice bayramlara”

Keşan Belediye Mustafa Helvacıoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Ramazan Bayramı’na ulaşmanın sevinci içerisinde olduğunu belirten Helvacıoğlu, mesajında şunlara yer verdi: “Yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörünün doruk noktasına çıktığı, huzurun, barışın ve tüm insani değerlerin pekiştiği Ramazan Bayramımızı, Koronavirüs tedbirlerinin özel ortamında biraz buruk ama çokça sevinç içinde karşılıyoruz. Güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşanması, dargınların barışması, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının pekişmesi böylesine özel günlerde bile, evden de mümkün olduğu inancındayım.
Karşıladığımız Ramazan Bayramının, öncelikle eşitlik ve adaletin daha da güçlenmesine, birlik ve beraberliğimizin kuvvetlenmesine, hoşgörü, sevgi ve saygının büyümesine vesile olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Keşanlı hemşerilerimin, belediyemiz çalışanlarının, Edirne halkının, tüm milletimizin ve İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın sağlık, huzur, bereket ve barış getirmesini, ülkemizin, dünyamızın ve tüm insanlığın şeker tadında bir bayram geçirmesini diliyorum. Bu bayramda belki sarılıp bayramlaşamayacağız ama büyüklerimin ellerini, kıymetli miniklerimin gözlerini sevgiyle öpüyor, tüm vatandaşlarımızı hasretle kucaklıyorum. Yeniden bir arada olacağımız nice bayramlara. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL