HESABIM
Üye Ol

Mustafa Kayın Turnuvası Sona Erdi…

Mustafa Kayın Turnuvası Sona Erdi…

Şehit Piyade Çavuş Mustafa Kayın anısına düzenlenen “Mustafa Kayın Halı Saha Futbol Turnuvası”, 4 Eylül 2018 Salı akşamı oynanan final karşılaşması ile sona erdi. 4 Mevsim Halı Saha’nın düzenlediği turnuvanın, saat 21.00’de başlayan finalinde, İpsala İlçe Tarım ile Balkan Gıda Orhaniye GK takımları karşı karşıya geldi. Hakemliğini Erdem Kuleli’nin yaptığı karşılaşmayı 7-3 kazanan İpsala İlçe Tarım,...

Haberin Tarihi: 6 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:644 defa okundu.

Şehit Piyade Çavuş Mustafa Kayın anısına düzenlenen “Mustafa Kayın Halı Saha Futbol Turnuvası”, 4 Eylül 2018 Salı akşamı oynanan final karşılaşması ile sona erdi.

4 Mevsim Halı Saha’nın düzenlediği turnuvanın, saat 21.00’de başlayan finalinde, İpsala İlçe Tarım ile Balkan Gıda Orhaniye GK takımları karşı karşıya geldi.

Hakemliğini Erdem Kuleli’nin yaptığı karşılaşmayı 7-3 kazanan İpsala İlçe Tarım, turnuvanın şampiyonu oldu. Balkan Gıda Orhaniye GK ikinciliği elde etti.

Maçın sona ermesinin ardından, ödül törenine geçildi.

Törende konuşan 4 Mevsim Halı Saha işletmecisi Serdar Sınalı, turnuvaya katılan takımlara teşekkür ederek, şampiyon İpsala İlçe Tarım takımını da kutladı.

İl Genel Meclisinin AK Parti’li üyesi Adnan Vural, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, Keşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Vedat Çimenile Şehit Piyade Çavuş Mustafa Kayın’ın ağabeyi Süney Kayın da katıldı.

Ödül töreninde; şampiyon İpsala İlçe Tarım, 2. Balkan Gıda Orhaniye GK, 3. Danişment Gençlik ve Çelik Akü Büyükevren ile en centilmen takım Ar-Pen Adilhan Gençlik’e kupa, hakem Erdem Kuleli’ye plaket, 1. ve 2. olan takımların oyuncularına da madalya verildi.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı