Güncel Manşet Siyaset

Mustafa Mercan, adaylığını değerlendirdi

Mustafa Mercan, adaylığını değerlendirdi

 

AK Parti Keşan Belediye Başkan Adayı Mustafa Mercan, düzenlediği basın toplantısıyla yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

vfwlp vfwm5

Saat 12.00’de, parti binasında başlayan toplantıda konuşan Mercan, yaklaşık 7 aylık bir aday adaylığı sürecinin ardından 8 Aralık Pazar günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Keşan mitinginde aday olarak açıklandığını ve yeni bir sürecin başlamış olduğunu söyledi.

vfwmp2(152)

Başbakan Erdoğan’ın Keşan mitingini de değerlendiren Mustafa Mercan, “Sayın Başbakanımız, neredeyse bakanlar kurulunun yarısıyla, danışmanlarıyla bölgemize verdiği gücü göstermiştir. Bu mitinge çok iyi hazırlandık. Sayın Başbakanımızda bu memnuniyeti sayın ilçe başkanımıza ve bana ilettiler. 8 Aralık’ın bir milat olacağını söylemiştik. AK Parti’nin hazırlıklı ve güçlü olduğunu Başbakanımız bize bir kez daha gösterdi. Teşkilatımızın da ne kadar hazır olduğunu gördük. Bundan sonra teşkilatımızla beraber Keşan’ı daha çok isteyen, talep eden bir yapıya kavuşturmak için çalışacağız. Kimseyle kavga etmeden doğruyu söyleyeceğiz. Keşan’da, hizmet için tatlı bir rekabetin olması gerektiğini her şartta söyledik. Bundan sonra projelerimizle halka ineceğiz. Çok anlaşılır ve süresi belli olan projelerle insanların önüne çıkacağız. ‘Keşan’ı nasıl AK Parti iktidarı ile buluştururuz?’, bunun derdindeyiz. Biz hava kirliliği sorununu çözeceğiz diyoruz. Bunların projelerini yakın zamanda ilçe başkanımızla oluşturacağımız ekiple beraber startı veriyoruz.” dedi.

ARTIK KEŞAN HALKIYLA YÜZ YÜZEYİZ
Bundan sonra daha güçlü bir şekilde halkın karşısına 
çıkacaklarını dile getiren Mercan, “Artık Keşan halkıyla yüz yüzeyiz. Bundan sonra daha güçlü bir şekilde halkın karşısına çıkacağız. Samimiyiz, çalışacağız, insanlara ulaşacağız, kimseyi kandırmayacağız. İnsanları ikna ederek, ihtiyaçlarını gidereceğiz. Cesur kararlar alan, aldığı kararın arkasında duran ancak halktan ve teşkilatından kopuk olmayan bir belediye anlayışı istiyoruz. Böyle bir ekip arzuluyoruz. Bunun içerisinde hepimiz olacağız. Keşan halkı, teşkilatımız, engellimiz, hanımımız, gençlerimiz olacak. Bütün topluma kucak açan, bütün toplumun sesini duyan, ayakları yere basan, teşkilatıyla bağlı, genel merkeziyle gücü alıp Keşan’a getiren, buradaki sorunları alıp yukarıya duyuran, rakipleriyle de centilmence mücadele eden ama haddini de bilen bir anlayışla seçimlere çıkacağız. Şık bir tabloyla karşılaşacağımızı kendi adıma taahhüt ediyorum. El ve güç birliği ile gerçekten çok şık bir seçim süreci izleyeceksiniz.” 


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL