Vefat

Mustafa Özgüç toprağa verildi

ERDOĞAN DEMİR- Yakalandığı amansız hastalık nedeniyle bir süredir İstanbu Koç Üniversitesi Hastanesinde tedavi gören Mustafa Özgüç (49), hayatını kaybetti. İspat Cami Mahallesi halkından, merhum Yakup Özgüç ve Azize Özgüç’ün oğulları, Nilgün Özgüç’ün eşi, Mesut Özgüç’ün ağabeyi, Gülhan..

Mustafa Özgüç toprağa verildi

ERDOĞAN DEMİR- Yakalandığı amansız hastalık nedeniyle bir süredir İstanbu Koç Üniversitesi Hastanesinde tedavi gören Mustafa Özgüç (49), hayatını kaybetti.

İspat Cami Mahallesi halkından, merhum Yakup Özgüç ve Azize Özgüç’ün oğulları, Nilgün Özgüç’ün eşi, Mesut Özgüç’ün ağabeyi, Gülhan Özgüç’ün kayınbiraderi, emekli öğretmen Sacit ve Düriye Özdilek’in damatları, CHP Keşan İlçe Başkanı  Saner Özdilek ve Lale Özdilek’in enişteleri, Efe ve Mert’in amcası, Yiğit’in eniştesi olan Ziraat Bankası çalışanlarından MUSTAFA ÖZGÜÇ (49) vefat etti.

Uzun yıllar Ziraat Bankası Keşan şubesinde, daha sonra da İpsala şubesinde görev yapan Mustafa Özgüç, pankreas kanserine yakalandı. Özgüç, geçtiğimiz Cuma günü hastalığa yenik düşerek vefat etti.

Özgüç, geçtiğimiz cumartesi günü Tahta Cami’de kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’ta toprağa verildi. Özgüç’ün cenaze törene çok sayıda vatandaşın yanı sıra CHP Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan, Keşan Belediyesi Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman da katıldı.  Mustafa Özgüç’e Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL