Güncel Manşet

Narinoğlu’ndan Özcan’a veda ziyareti…

Narinoğlu’ndan Özcan’a veda ziyareti…
Keşan Kaymakamı Ahmet Narinoğlu,  24 Ağustos 2012 Cuma günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’a makamında veda ziyaretinde bulundu. Saat 09.30 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen Narinoğlu, Başkan Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Narinoğlu ile iki yıldır uyumlu bir şekilde çalıştıklarını belirten Özcan, “Görevler süreli. Kaymakamımıza yeni görevinin hayırlı olmasınıdiliyorum. Gittiği yer Keşan’dan daha büyük. Orada iyi dostlar ile karşılaşmasını temenni ediyorum. Keşan kendisini her zaman saygıyla anacaktır.”

Özcan’ın ardından söz alan Ahmet Narinoğlu şunları kaydetti: “Keşan’a geldiğimiz günden beri Keşan tablosu önümüzdeydi. Burada kamu kurumları arasında uyum, işbirliği koordinasyon, yerel yönetimler ile iş birliği konusunda geçen dönemlerde yaşananları herkes biliyordu. Biz böyle bir tablonun üzerine geldik. Kurumlar arası çatışma olmadan kamu hizmetlerini Keşan’a çekebilmek içim mücadele verdik. İyi bir işbirliği sağladığımızı düşünüyorum. Keşan çevresinin baskısıyla çok hızlı değişen bir ilçe. Keşan koşuyordu ve biz yöneticiler daha hızlı koşarak Keşan’ın nereye koştuğunu görmemizde yarar vardı. Keşan’ın geleceği üzerinde yoğun bir çalışma yaptık. Devletimizin takdiri gereği Keşan’dan ayrılıyoruz. Keşan’a her zaman gidip geleceğiz.”

Ziyarette, Narinoğlu’na bir hediye paketi verildi.

 

Kaynak :Medya Keşan

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL