Siyaset

Nevzat Uğur, ” 3 yılda büyük yatırımlar yok”

Büşra BİLECEN- Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir’in Keşan’daki siyasi parti ilçe başkanları ile ilgili yaptığı canlı yayın serisi 21 Nisan 2022 Perşembe günü başladı.   Keşan Belediyesi’nin 3..

Nevzat Uğur, ” 3 yılda büyük yatırımlar yok”

Büşra BİLECEN-

Keşan Postası Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir’in Keşan’daki siyasi parti ilçe başkanları ile ilgili yaptığı canlı yayın serisi 21 Nisan 2022 Perşembe günü başladı.

 

Keşan Belediyesi’nin 3 yıllık çalışmalarının değerlendirildiği ilk gün canlı yayının üçüncü  konuğu Sol Parti Keşan Keşan İlçe Başkan Yardımcısı Nevzat Uğur  oldu.

Uğur, Keşan Belediyesi Keşan Belediye Başkanı tarafından söylenen “iftar yemeklerimize tüm siyasi parti ilçe başkanları davet edildi ” sözüne karşılık kendisinin iftar yemeklerine davet edilmediğini belirtti.

Uğur , Helvacıoğlu ile Keşan Belediyesi’nin muhalefet grubu arasındaki ilişkilerinin de çok iyi olmadığını belirtti.

Nevzat Uğur Helvacıoğlu’nun göreve geldiği ilk gün “Halkla Birlikte Halka Beraber Yöneteceğiz” cümlesini kullandığını belirterek “Aslında güzel bir cümle böyle olması da gerekiyor. Ama süreç ilerldikçe beledeiye başkanı bu söyleminden vazgeçmiş biraz daha ben merkezli konuşmaya başladı. Keşan’ın iç bölgelerinde yer alan bazı küçük alanları çocuklara ve halka yönelik park haline getirmesi olumlu bir çalışma. görüntü olarak da güzel. Biz bunları destekliyoruz. Ama bu yatırımlar çok da büyük yatırımlar  değil. Öyle de sayamayız. Bunlar yer üstünde göze hitap eden yatırımlardır. Tabi Keşan’da altyapılar bittiği için dolayısıyla bundan sonra daha çok yer üstünde çalışmalara ağırlık verildiğini düşünüyorum. ” dedi.

Uğur eski belediye binası ile Hükümet Konağı ve Emniyet Müdürlüğü’nün takası konusunda Millet İttifakı’nın mecliste aldığı kararın doğru olduğunu ve bu kararı desteklediklerini de belirtti.

Uğur’un konuk olduğu programı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

Mustafa Kemal Ataturk Holding Kid’s Hand Walking in Spring Nature April 23 Children’s Day in Turkey

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL