TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Siyaset
 • Okuma Sayısı: 151

 • Nuriye Altın’dan Keşan’ın Kurtuluşu’nun 99.kurtuluş yıldönümü nedeniyle açıklama

  AK PARTİ Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın Keşan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı. Altın’ın açıklaması şöyle; Birlik  ve  dayanışmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde İlçemizin..

  Nuriye Altın’dan Keşan’ın Kurtuluşu’nun 99.kurtuluş yıldönümü nedeniyle açıklama

  AK PARTİ Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın Keşan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı.

  Altın’ın açıklaması şöyle;

  Birlik  ve  dayanışmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde İlçemizin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. Yıldönümü olan 19 Kasım Kurtuluş günümüzde Öncelikle, yokluk ve yoksulluk içerisinde çok zor şartlar altında kutsal vatan topraklarının bağımsızlığı için kahramanca mücadele eden, Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve O’nun silah arkadaşlarını, kurtuluş mücadelesi sırasında şehitlik mertebesine ulaşan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

  Tarihini ve geçmişini iyi bilmeden geleceği inşa etmek mümkün değildir. Bu nedenle kurtuluş günlerimiz, tarihe ışık tutması açısından son derece önemidir. Bizlere düşen görev ise tarihiyle, muhteşem doğasıyla, çok önemli doğal ve kültürel değerlere sahip ilçemizin kalkınması ve gelişmesi için var gücümüzle çalışmaktır. Hepimizin ortak değeri, KEŞAN   olmalıdır. Sevgiyi ve hoşgörüyü yüreğinde yaşatan, ortak yaşama kültürünü oluşturmuş insanımızın bu erdemli davranışı özellikle çağımızda çok ama çok önemlidir. Biz, bu sevgi ve hoşgörüyü birlik ve beraberlik içerisinde muhafaza ettiğimiz sürece, gelecek günlerimiz çok daha iyi olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle   Trakya nın incisi  KEŞANIMIZIN  99’ncu kurtuluş yıl dönümünü yürekten kutluyorum.

   

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL