ÖĞRENCİLER “BAŞKA HAYAT YOK” ADLI OYUNU BÜYÜK BEĞENİ İLE İZLEDİ

ÖĞRENCİLER “BAŞKA HAYAT YOK” ADLI OYUNU BÜYÜK BEĞENİ İLE İZLEDİ

Keşan Belediyesi’nin, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında ilçemizde sahneletmek üzere projelendirdiği “Başka Hayat Yok” adlı tiyatro oyunu öğrencilerle buluşmaya 11 Ocak 2018 Perşembe günü de sürdürdü. Madde bağımlılığına karşı hazırlanan oyun, Başkent Bölge Tiyatrosu tarafından sahnelendi. Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda sahnelenen, sabah ve öğleden sonra olmak üzere 2 seans halinde sahnelendi. “Bağımlı Olma Bağımsız...

Haberin Tarihi: 11 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:474 defa okundu.

Keşan Belediyesi’nin, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında ilçemizde sahneletmek üzere projelendirdiği “Başka Hayat Yok” adlı tiyatro oyunu öğrencilerle buluşmaya 11 Ocak 2018 Perşembe günü de sürdürdü.

Madde bağımlılığına karşı hazırlanan oyun, Başkent Bölge Tiyatrosu tarafından sahnelendi. Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda sahnelenen, sabah ve öğleden sonra olmak üzere 2 seans halinde sahnelendi. “Bağımlı Olma Bağımsız Kal” sloganıyla sahnelenen oyunun senaryosu AMATEM ve TUBİM’in desteğiyle geliştirildi.

Sibel Aydın’ın yönettiği oyunda; Beyza Alsancak, Veli Koçak, Güneş Bilir, Belkıs Akçıl, Ayhan Işık, Emel Demirhan rol alıyor.

Oyun, öğretmenler ve öğrencilerden büyük beğeni aldı. Öğretmen ve öğrenciler farkındalık yaratan oyunla ilgili Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve ilgili personele teşekkür etti.

Aynı oyun, 12 Ocak 2018 Cuma günü Keşan Garnizonu’nda görev yapan er ve erbaşlara yönelik olarak sahneye konulacak.

Oyun 12 Ocak 2018 Cuma günü akşam saat 20.00’de ise yetişkinlere yönelik sahnelenecek. Bu gösterimin ücretsiz biletleri Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden temin edilebiliyor.

REKLAM

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı