HESABIM
Üye Ol

Öğrencilerden Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret…

Öğrencilerden Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret…

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu 1-E Sınıfı Öğrencileri;   06 Kasım 2018 Salı günü, Sınıf Öğretmenleri Sadi ÖZKUL rehberliğinde “Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü”ne “Güvenliğimiz için çalışanlar” konulu toplum hizmeti çalışmalarını gerçekleştirdiler. 1-E Sınıfı öğrencileri yapılan bu etkinlikle İlçe Emniyet Müdürlüğünden, “Polisin görevleri, Nasıl polis olurum,” vb. bilgileri edindiler ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü gezdiler. Görevlerini gözlemlediler. Sınıf Öğretmeni...

Haberin Tarihi: 8 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:293 defa okundu.

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu 1-E Sınıfı Öğrencileri;   06 Kasım 2018 Salı günü, Sınıf Öğretmenleri Sadi ÖZKUL rehberliğinde “Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü”ne “Güvenliğimiz için çalışanlar” konulu toplum hizmeti çalışmalarını gerçekleştirdiler.

1-E Sınıfı öğrencileri yapılan bu etkinlikle İlçe Emniyet Müdürlüğünden, “Polisin görevleri, Nasıl polis olurum,” vb. bilgileri edindiler ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü gezdiler.

Görevlerini gözlemlediler. Sınıf Öğretmeni Sadi ÖZKUL, kendilerine ilgi ve sevgiyle karşılayan başta İlçe Emniyet Müdürü Mehmet TEKİN ve emniyet çalışanlarına teşekkür etti.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı