Manşet Okuma Sayısı: 35

Öğrencilerden Keşan Belediyesi Hayvan Barınağı’na Ziyaret

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu 1-E ve 2-A Sınıfı Öğrencileri;   09 Ekim 2018 Salı günü, Sınıf Öğretmenleri Sadi ÖZKUL ve Yakup ÖZDEMİR rehberliğinde Keşan Belediyesi Hayvan Barınağını ziyaret ettiler. Burada kendilerini..

Öğrencilerden Keşan Belediyesi Hayvan Barınağı’na Ziyaret

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu 1-E ve 2-A Sınıfı Öğrencileri;   09 Ekim 2018 Salı günü, Sınıf Öğretmenleri Sadi ÖZKUL ve Yakup ÖZDEMİR rehberliğinde Keşan Belediyesi Hayvan Barınağını ziyaret ettiler.

Burada kendilerini karşılayan Veteriner Hekim Hasan NURAL, öğrencilere barınak hakkında bilgilendirmelerde bulundu. NURAL öğrencilere sahipsiz sokak hayvanlarına sevgi göstermelerini, onlar için çöp bidonlarının yanına yiyecek bırakmaları, kaplar içerisinde su koymaları, onları kovmamaları, onlarında bir canı olduğu ve sahipsiz oldukları için sokaklarda bulunduklarını belirtti.

Öğrenciler barınaktaki hayvanlardan çok etkilendiler. Onların yemeleri için evlerinden getirdikleri yiyecekleri barınak yetkilerine teslim ettiler. Veteriner Hekim Hasan NURAL, öğrencilerin diğer sorularını da yanıtladı. Öğrenciler için oldukça güzel geçen bu etkinlik sonrası öğretmenler Sadi ÖZKUL ve Yakup ÖZDEMİR, barınak yetkililerine ve Veteriner Hekim Hasan NURAL’a çok teşekkür ederek ayrıldılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL