HESABIM
Üye Ol

Oğuz Arda Sel doğum gününde unutulmadı

Oğuz Arda Sel doğum gününde unutulmadı

8 Temmuz 2018 tarihinde Çorlu’da meydana gelen tren kazasında vefat eden 25 kişi içinde  babası Halil Sel ile birlikte hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel, doğum günü olan 9 Ocak tarihinde unutulmadı. CHP Spor Üst Kurulu 8 Temmuz 2018 tarihinde Çorlu’da meydana gelen tren kazasında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel’in doğum günü Uzunköprü’deki mezarı başındaki törenle...

Haberin Tarihi: 10 Ocak 2019 - Okunma Sayısı:641 defa okundu.
8 Temmuz 2018 tarihinde Çorlu’da meydana gelen tren kazasında vefat eden 25 kişi içinde  babası Halil Sel ile birlikte hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel, doğum günü olan 9 Ocak tarihinde unutulmadı.
CHP Spor Üst Kurulu 8 Temmuz 2018 tarihinde Çorlu’da meydana gelen tren kazasında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel’in doğum günü Uzunköprü’deki mezarı başındaki
törenle andı.
 

İlk tören CHP Uzunköprü İlçe Başkanlığı’nda yapıldı. Buradaki törende   #OHep9Yaşında mesajının verildiği anmada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya’nın anma mektuplarını, CHP Spor Kurulu Başkan Yardımcısı Salih Kurumlu anne Mısra Sel’e sundu.

 

Mısra Sel’de acılarının büyük olduğunu belirterek,”Ben sayın cumhurbaşkanımdan bir kez daha bu kazanın sorumlularının bulunmasını istiyorum. Kendisi bana benim de torunlarım var, acınızın dindirilmesi için gereken yapılacaktır dedi. Ama kazanın üzerinden 6 ay geçti bir gelişme yok “dedi.

Partideki törenin ardından Oğuz Arda Sel’in Uzunköprü Şehir Mezarlığı’ndaki mezarı başına geçildi ve burada kendisi için dualar okundu ve törene katılanlar Halil Sel ve Oğuz Arda Sel’in mezarına karanfiller bıraktılar.

Buradaki törene Uzunköprüspor Taraftarlar Derneği üyeleri de katılarak Oğuz Arda Sel’i doğum gününde yalnız bırakmadılar.

Yaş günü anmasına İstanbul İl Başkanı Yardımcısı Erdal Yolcu, Sarıyer Belediyesi Başkan vekili Hüseyin Coşkun, Kurul üyeleri Cemal Kaman, Abdullah Kaya, Çiğdem Avcu, Hikmet Akkoyunlu, Emre Özak, Feray Karagöz, Erdoğan Demir, CHP Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan CHP Uzunköprü İlçe Başkanı Muammer Çetiner ve Arif Kızılyalın katıldı.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı