Oğuz Berkay Fidan’dan örnek davranış…

kesanpostasi
Okuma Sayısı:2296

Oğuz Berkay Fidan’ın #BirineUmutOlsingle’ı “H.Y.G.”Müzikseverlerle Buluşuyor

2013’ten beri müzik piyasasında çalışmalarını sürdüren O Ses Türkiye’nin ilk sezon şampiyonu Keşanlı Oğuz Berkay Fidan, kariyerinin kendisi için en değerli şarkısıyla 24 Ocak’ta müzik severlerin karşısına çıkacak.

H.Y.G. ismini taşıyan şarkı, söz ve müzik olarak Fidan’ın yazdığı ilk şarkı olmasının yanında Mahir Can Küçük’ün düzenlediği alıp götüren retroprodüksiyonla Avrupa Müzik markasıyla müzikseverlere sunulacak.

Şarkının klibinin ilham kaynağı, Fidan’ın kendi sağlık sorunlarından dolayı Eylül ayında bulunduğu hastanede tanıdığı bir çiftten geliyor.

Kız kanser hastası, erkek arkadaşıysa hep onun yanında, ona olan desteğini bir an olsun esirgemiyor. Kızın motivasyon kaynağı ise erkek arkadaşının yanında, kanseri daha önce yenmiş ve bir çok kişiye umut olmuş olan Neslican Tay, ve Neslican’ın yaşadıklarına karşı yılmaktan ziyade gülümseyerek savaşması.

Hastanede Neslican’ın videolarını seyrederek onun yaşam enerjisinde kendi motivasyonunu yüksekte tutma gücünü buluyor.

Klibin Fidan için özel bir anlamı da, Neslican’ın anısına bir eser, onun umut olduğu ve olacağı herkes için ufak bir armağan olması. H.Y.G.’nin dijital gelirleri kanserle savaş kuruluşlarına bağışlanacağı açıklandı.

Vatandaşlardan Sen de #BirineUmutOlhashtagiyle sosyal medyadan destek verebilecekleri de belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

DEDEKTÖR KÖPEK LARİSSA OPERASYONDA

Derya DÜŞÜNCE-Keşan Postası   TEKİRDAĞ’ın Çorlu ilçesinde düzenlenen […]