HESABIM
Üye Ol

Oğuz Kaan Salıcı Keşan’da Hükümeti Eleştirdi….

Oğuz Kaan Salıcı Keşan’da Hükümeti Eleştirdi….

CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı 23 Mart 2019 Cumartesi günü CHP Keşan İlçe Örgütü’nü ziyaret ederek basın toplantısı düzenledi. Saat 15.00’de CHP Keşan İlçe Binassı’nda düzenlenen toplantıya CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, CHP Keşan İlçe Başkanı Heves Özgür Yıldız, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet...

Haberin Tarihi: 24 Mart 2019 - Okunma Sayısı:297 defa okundu.

CHP Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı 23 Mart 2019 Cumartesi günü CHP Keşan İlçe Örgütü’nü ziyaret ederek basın toplantısı düzenledi.

Saat 15.00’de CHP Keşan İlçe Binassı’nda düzenlenen toplantıya CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, CHP Keşan İlçe Başkanı Heves Özgür Yıldız, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, Yenimuhacır Belediye Başkanı Recep Ordu, Keşan Belediye Başkan Adayı Şenol Yalı ile belediye meclis üyesi, il genel meclis üyesi adayları ve partililer katıldı.

Toplantıda ilk olarak konuşan Yıldız, Salıcı’ya hoşgeldiniz dedikten sonra ülkenin içersinde bulunduğu durumdan bahsederek sözü Salıcı’ya bıraktı.

Salıcı da Keşan’da yerel yönetim 15 yıldan bu yana CHP’de olduğunu belirterek “Sayın Başkanımız Mehmet Özcan Keşan’a çok değerli hizmetler yaptı. Kendisine teşekkür ediyorum. Bundan böyle de bu bayrağı devralan Şenol Yalı bu hizmetleri ve bu bayrağı çok daha yukarıya taşıyacaktır” dedi.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

REKLAM

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı