Oğuz Tekin aday adaylığını açıkladı…

kesanpostasi
Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin 29 Temmuz 2013 Pazartesi günü yaotığı açıklama ile tekrar CHP’den Havsa Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı.

oguztekin

Tekin’in aday adaylığı ile ilgili açıklaması şöyle;

Bugün C.H.P. İlçe Binasında saat: 14.00’da Belediye Başkanlığı Aday Adaylığımı açıkladım. Görev yaptığım süre içerisinde katılımcılığa ve parti içi yoldaşlığa ben ve Belediye Meclis üyesi arkadaşlarımla gerekli hassasiyeti göstererek ve her geçen gün daha büyük istek ve gayretle Cumhuriyetimizin, ülkemizin geleceği ve ilçemiz için üstlendiğimiz büyük göreve dört elle sarıldık.
Cumhuriyet Halk Partisinin çok büyük bir aile olduğu bilinci ve hassasiyetiyle davrandık. Her zaman şunu hatırladık, hatırlattık bugün bulunmakta olduğumuz ünvanlar bizim meziyetlerimizden çok partimizin bizlere verdiği şereftir, onurdur.
Her zaman Cumhuriyetin ve Cumhuriyet Halk Partisinin emrinde ve hizmetinde olacağımı bütün kalbimle bir kez daha tekrarlıyorum.
2009 yılında devraldığım Belediye Başkanlığı görevini Havsa halkının verdiği büyük destekle perçinleyerek bugüne dek sürdürdüm. Görev süremin son gününe kadar da Havsa’ya hizmet etme, ilçe insanıma verdiğim sözleri yerine getirmek üzerine aynı şevk ve heyecanla çalışmalarımı sürdüreceğim. Halkla birlikte, halkın içinde, Havsa’ya mekansal olarak daha konforlu, yaşamsal olarak daha özgür ve onurlu bir modern ilçede nefes aldırmak üzere yapacağımız daha çok şey olduğu inancımla, 2014 yılı Mart ayında gerçekleşecek yerel seçimlerde belirlenecek Havsa Belediye Başkanlığı görevine bir kez daha talibim.
Havsa Belediye Başkanlığı için adaylığımın en güzelini hak eden ilçemize, en iyisine layık halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

 

0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Keşan Gençlik 3.Lig ile ilgili açıklama yaptı...

(Videolu Haber)- Keşan Gençlik ve Spor Kulübü 29 […]