Siyaset

“Önce Türkiye, demek için 1 Kasım’da herkesi sandığa çağırıyoruz”

“Önce Türkiye, demek için 1 Kasım’da herkesi sandığa çağırıyoruz”

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş, Pazar günü Belediye Başkanı Recep Gürkan ve milletvekili adaylarının da katılacağı genişletilmiş bir toplantı yapacaklarını bildirerek, “Tüm üyelerimizin davet edeceğimiz bu toplantıda, üyelerimizi sandığa gitmeyen yurttaşlarımızın iknası için çalışmaya davet edeceğiz” dedi.

IMG-20150908-WA0003 şenol geçmiş

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş önümüzdeki Pazar günü Irmak Düğün Salonunda tüm üyelerin davet edildiği genişletilmiş bir toplantı yapacaklarını bildirdi. Geçmiş, Edirne’deki tüm üyelerin seçim çalışmalarına dahil olması için yapacakları bu toplantıya üç milletvekili adayının da katılacağını duyurdu.

Edirne’deki tüm üyelerin davet edildiği toplantıda üyelerden çevrelerinde oy kullanmayan kişilerin sandığa gitmesi yönünde ricada bulunmalarını isteyeceklerini de kaydeden Geçmiş, “Bizim amacımız Edirne Merkez’de sandığa gitmeyen 20 bin kişinin sandığa gitmesini sağlamak. Tüm üyelerimizde bu şekilde seçim çalışmalarında dahil olmuş olacak.  Kısa sürecek olan seçim çalışmalarında tüm üyelerimiz  Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımak için üzerine düşen görevi yerine getireceğine ben eminim. Üyelerimiz de bizim yapacağımız yardım çağrısına sessiz kalmayacaktır. Edirne’de 3-0 yaparak Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Başbakan yapmak için üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Önce Türkiye, Önce İnsan demek için herkesi sandığa çağırıyoruz” dedi.

Geçmiş, Pazar günü yapacağımız bu toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi’nin tüm üyelerini bir kez daha davet ettiğini bildirdi.

Geçmiş ayrıca dün itibariyle Sınır kapılarında da oy verme işleminin başlandığını hatırlatarak, “Edirne’de bu seçimde sadece Kapıkule’de 3 sandıkta oy kullanılacak. CHP Edirne Merkez İlçe teşkilatı olarak sandıklardaki yerimizi aldık. Sandığa sahip çıkıyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL