HESABIM
Üye Ol

Onları Yine Unutmadılar…

Onları Yine Unutmadılar…

2 Ocak 2008 tarihinda yaşamını yitiren Keşanspor’un eski futbolcusu ve Antrenörü Enerjin Uygu ile 7 Ocak 2012 tarihinde Alanya’ya kampa giderken otobüsün kaza yapması sonucu yaşamını yitiren Keşansporlu Can Çetinkaya ve Güner Yıldız için Keşlnasporlu bir grup taraftar tarafından 4 Ocak 2019 Cuma günü mevlid-i şerif okutuldu. Saat 18.30’da Hersekzade Ahmet Paşa Camaii’nde okunan mevlide...

Haberin Tarihi: 5 Ocak 2019 - Okunma Sayısı:498 defa okundu.

2 Ocak 2008 tarihinda yaşamını yitiren Keşanspor’un eski futbolcusu ve Antrenörü Enerjin Uygu ile 7 Ocak 2012 tarihinde Alanya’ya kampa giderken otobüsün kaza yapması sonucu yaşamını yitiren Keşansporlu Can Çetinkaya ve Güner Yıldız için Keşlnasporlu bir grup taraftar tarafından 4 Ocak 2019 Cuma günü mevlid-i şerif okutuldu.

Saat 18.30’da Hersekzade Ahmet Paşa Camaii’nde okunan mevlide Keşan Kaymakamı Nuri Özder, MHP Keşan Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yıldırım, AKP Keşan Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Helvacıoğlu, kazada Keşanspor’un başkanı olan ve yaralanan Sadi Kuru ile yinme kazada yaaralalan futbolculardan Rıfat Aras, Anafartalarspor Antrenörü Serkan Bayraktar, Keşanspor eski kaptanı Mehmet Hardal, Anafartalar İdmanyurdu Kulübü Başkanı Taner Karatepe, Yönetici Orhan Koca, Antrenör Şeref Aldanmaz, futbolcular , Keşanspor 1959 Kulübü Başkanı Ahmet Kaya,  Enerjin Uygun’un yakınları ile az sayıda sporsever katıldı.

Mevlidin ardından Pilav ayran dağıtıldı.

Mevlid öncesi Keşanspor Amigosu Rıdvan Arık, kazanın olduğu dönemde Keşanspor’un Genel Kaptanı olan Yılmaz Tuna ile kazada otobüste bulunan ve yaralanan o dönemnde Kulüp Başkanı olan Sadi Kuru sitemize açıklamalarda bulundular.

Bu açıklamaları aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı